2014. gada 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Teksta izmērs

A A A

LV RU

Jūs jautājat

Šeit tiek apkopota informācija un sniegtas atbildes par biežāk uzdotajiem jautājumiem Babītes novada pašvaldībā.

Kur var iegūt informāciju par iespēju attīrīt privātos ceļus no sniega? 

Tā kā servitūtu ceļu un privāto ceļu attīrīšanu no sniega pašvaldība nefinansē, ceļu īpašniekiem, kuri vēlas saņemt pakalpojumu - ceļu attīrīšana no sniega -  ir jāsazinās ar jebkuru no firmām, kas sniedz šādu pakalpojumu un jānoslēdz savstarpēja vienošanās.

Lasīt vairāk

Kam ir jāziņo par elektrības traucējumiem?

Lai ziņotu par elektrības padeves tīklu bojājumiem, Jums ir jāzvana uz AS "Latvenergo" tālruni : 68020404 vai 68020400.
Babītes novada pašvaldība neveic elektrības tīklu apkopi un līniju labošanu. Pateicamies par sapratni!

Lasīt vairāk

Vai Babītes novada pašvaldības stendos drīkst izvietot privātos sludinājumus?

Privātos sludinājumus drīkst izvietot Babītes novada pašvaldībai piederošajos stendos Babītes un Salas pagastā, ja tas tiek iepriekš saskaņots ar Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti vai kancelejas sekretāri.

Lasīt vairāk

Vai Babītes novada pašvaldības mājas lapā ir iespējams izvietot privātos sludinājumus?

Saskaņā ar 06.03.2007. MK noteikumiem Nr.171 „Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” 13. pantu, iestādēm ir aizliegts ievietot mājas lapā informāciju, kas ne tieši, ne pastarpināti nav saistīta ar iestādes funkciju īstenošanu. Ņemot vērā normatīvajos aktos norādītās prasības, pašvaldības mājas lapā privātie sludinājumi netiek ievietoti, izņemot sludinājumus par darba piedāvājumiem novadā.

Lasīt vairāk

Vai Babītes novadā ir iespējams nodot lietotas drēbes trūcīgiem cilvēkiem?

Lietotu apģērbu un citas sadzīvē izmantojamas mantas, kas var noderēt trūcīgiem vai maznodrošinātiem cilvēkiem un kas ir tīras un labā stāvoklī, iespējams nodot Babītes novada pašvaldības Sociālā dienesta Dienas centrā, Centra ielā 3, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā.
Tālrunis uzziņām: 66662859.

Lasīt vairāk

Kur var iegādāties „Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta biļetes?

Babītes novadā e-talonus braukšanai ar SIA „Rīgas satiksme” sabiedrisko transportu iespējams iegādāties Piņķu pasta nodaļā Jūrmalas ielā 14 un Babītes pasta nodaļā Liepu alejā 15a.
Braukšanas biļeti vienam braucienam iespējams iegādāties konkrētajā transporta līdzeklī pie šofera.
Pasta nodaļu kontaktinformāciju un darba laikus skatiet sadaļā Novads.
Informācija par citām tirdzniecības vietām pieejama SIA „Rīgas satiksme” mājas lapā: www.rigassatiksme.lv

Lasīt vairāk

Vai Babītes novadā ir iespējams noformēt pasi?

Babītes novadā šāds pakalpojums netiek sniegts. Pakalpojumu var saņemt jebkurā no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) klientu apkalpošanas zālēm. Informācija par personu apliecinošo dokumentu izsniegšanu iespējams noskaidrot PMLP mājas lapā: www.pmlp.gov.lv

Lasīt vairāk

Vai Babītes novadā ir kultūras, mūzikas vai sporta pasākumu rīkošanai paredzētas telpas?

Babītes novada pašvaldības Kultūras un sporta centrs, kas atrodas „Pīlādzīšos”, Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā, piedāvā iespēju īrēt telpas gan treniņiem, gan sporta spēlēm un sacensību rīkošanai. Informācija par Sporta un kultūras centru atrodama sadaļā SPORTS.  
  
Ar Piņķu Jāņa evaņģēliski - luteriskās draudzes un Salas Sv. Jāņa evaņģēliski - luteriskās draudzes atļauju un saskaņošanu, mūzikas koncerti tiek rīkoti Piņķu Jāņa baznīcā un Salas Sv. Jāņa baznīcā. Informācija par draudzēm Babītes novadā atrodama sadaļā KULTŪRA.

Lasīt vairāk

 

© 2010 Babītes novada pašvaldība. Visas tiesības rezervētas. Dizains un realizācija: <A href="http://case.lv/" target=_new>SIA Eironets</A>

Lapa pēdējo reizi atjaunota: 15/04/2014 16:38

Lapas karte