Svētdiena, 2019. gada 18 . augusts

Vārda dienas: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

  • -A
  • A
  • +A

Zelts Latvijas čempionātā Babītes novada jaunajām pludmales volejbolistēm

30.08.2018 10:38
Volejbolisti

Ar finālsacensībām Rīgā 11.-12. augustā noslēdzās Latvijas volejbola federācijas rīkotais Jaunatnes pludmales volejbola čempionāts. Lieliskus panākumus tajā guva Babītes novada jaunie sportisti.

Visu vasaru trenera Pētera Plūmes volejbola kluba (PPVK) audzēkņi 3 reizes nedēļā trenējās Babītes sporta laukumos – pludmales volejbola laukumos pie Piņķu ūdenskrātuves un stadionā.

No jūnija līdz augustam volejbolisti piedalījās četros Jaunatnes pludmales volejbola čempionāta posmos visā Latvijā, kuros krāja punktus finālsacensību reitingam. Tiesības startēt finālā ieguva tikai 16 stiprākie Latvijas dueti katrā vecuma grupā. Visi PPVK audzēkņi kvalificējās finālsacensībām: U-19 grupā ar divām komandām, U-17 grupā ar trīs, U-15 grupā ar četrām, bet U-13 grupu finālā pārstāvēja viens PPVK spēlētājs.

U-15 grupā (2004. dzimšanas gads un jaunāki sportisti) Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā ZELTA medaļas ieguva Elīza DREIMANE / Kate VASIĻJEVA. Tieši finālā Babītes meitenes nodemonstrēja savu labāko spēli, kļūstot par Latvijas čempionēm 62 pāru konkurencē! Elīza un Kate čempionātā startēja divas dienas, piedaloties arī U-17 grupas finālsacensībās. Meitenes, spēlējot pie divus gadus vecākas grupas, parādīja, ka var cīnīties, un 58 komandu konkurencē ieguva dalīto 5. vietu.

U-15 zēnu grupā finālsacensībām kvalificējās un atzīstamus rezultātus sasniedza Babītes sportisti Mikus KORPFS/Artūrs MIĶELSONS un Ralfs ĀBOLIŅŠ (startēja kopā ar Kārli ĀBOMU no Rīgas). Abas komandas ieguva dalīto 9. vietu 56 pāru konkurencē.

PPVK darbojas divus gadus, un šis bija tikai otrais gads, kad mūsu audzēkņi nopietni piedalās Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā. Jau septembrī ar jauniem spēkiem un izaicinājumiem sāksim jauno sezonu.

Informāciju sagatavoja: Pēteris Plūme, PPVK volejbola kluba treneris

Foto no Pētera Plūmes volejbola kluba arhīva

Pēdējais atjaunošanas datums: 30/08/2018 11:15
atpakaļ