Sestdiena, 2020. gada 11 . jūlijs

Vārda dienas: Leonora, Svens

  • -A
  • A
  • +A

“Vietvalžu” izstāžu zāle atvērta apmeklētājiem no 27.maija

28.05.2020 13:18

Tiekamies tagad!

No 27. maija “Vietvalžu” izstāžu zāle atkal ir atvērta apmeklētājiem, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Lai tiktu nodrošināta sanitārā protokola ievērošana, izstāžu zāles apmeklētājiem jāievēro sekojoši nosacījumi:

  • Biļešu iegāde izstāžu zālē notiek norēķinoties tikai ar skaidru naudu, tāpēc lūgums sagatavot precīzu summu pirms apmeklējuma. Informācija par biļešu cenām Babītes novada pašvaldības mājaslapā babite.lv vai pa tālruņiem 20387272 vai 67914921.
  • Izstāžu zālē jāievēro noteiktā distance starp apmeklētājiem – 2 m. Ja ir slimības pazīmes vai noteikts ievērot pašizolāciju vai karantīnu, aicinām apmeklējumu atlikt uz vēlāku laiku, kultūrizglītības centra darbiniekiem ir tiesības neapkalpot apmeklētājus ar slimības pazīmēm.
  • Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” ir nodrošināta iespēja veikt roku dezinfekciju, lūgums to izmantot.
  • Arī individuāliem apmeklētajiem tiek ieteikts savu apmeklējumu pieteikt telefoniski 67914921 vai e-pastā ulpe@babite.lv, lai izvairītos no drūzmēšanās, nodrošinātu telpu vēdināšanu un maksimāli izmantotu visas izstāžu zāles piedāvātās iespējas, tajā skaitā īpašās prezentācijas “Pāvula neatkarība”, “Latviešu Romeo” un “Trīs torņi Babītes novadā”.

Radošo prasmju telpā apskatāmās izstādes “Ivetas Meieres gleznas un zīda šalles” laiks pagarināts līdz 30. jūnijam.

Grupu apmeklējumus lūdzam saskaņot ar izstāžu zāles vadītāju pa tālruni 67914921.

Dace Ulpe, Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” Izstāžu zāles vadītāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 28/05/2020 13:20
atpakaļ