Otrdiena, 2021. gada 28 . septembris

Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]VIDEO: Pašvaldības Sociālais dienests iegūst jaunas telpas[:]

26.09.2016 13:23

[:lv]2016. gada 16. septembrī svinīgā pasākumā atklātas Babītes novada pašvaldības Sociālā dienesta jaunās telpas Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra (Dienas centra) jaunajā piebūvē Piņķos, Centra ielā 3.

Darba nedēļas noslēgumā Sociālā dienesta darbinieki un viesi pulcējās Centra ielas 3, Piņķos, pagalmā, lai svinīgā pasākumā atklātu jaunās Sociālā dienesta telpas, kas ir vēl viens solis sociāli mazaizsargāto novada iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanas virzienā.

Pasākumu ieskandināja PII “Saimīte” vokālais ansamblis “Mazās pērlītes” (vadītāja L. Bernharde), radot svētku noskaņu un priecējot klātesošos.  Svinīgajā uzrunā Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence atgādināja, ka, laikam ejot un Sociālā dienesta saimei pieaugot, nepieciešamība pēc jaunām telpām arī pieauga. Jaunajās telpās klienti varēs justies ērtāk, jo sarunām nodrošināta diskrētāka vide.

Sociālā dienesta vadītāja Kristīne Kalote pateicās visiem, kas dienestam palīdzēja pārcelties uz jaunajām telpām un neslēpa gandarījumu par iespēju turpmāk atrasties vienā ēkā ar Sociālā dienesta struktūrvienību – Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru (Dienas centru)-, kas tādējādi arī iegūst aktu zāli dažādu pasākumu rīkošanai.

Sociālo lietu komitejas priekšsēdētāja Regīna Bērziņa sveica Sociālā dienesta darbiniekus ar dzejas vārdiem un novēlēja Sociālā dienesta telpās veidot pozitīvu un mājīgu vidi.

Video piedāvā ielūkoties svinīgā pasākuma turpinājumā, iepazīt iekštelpu izskatu un funkcionalitāti. Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra vadītāja Baiba Nāburga stāsta par Dienas centra darbinieku izjūtām un ieguvumiem līdz ar Sociālā dienesta telpu paplašināšanos. Sociālā dienesta psiholoģe Irina Šķupele, kas strādā ar dažāda vecuma auditoriju, stāsta par iespējām, ko sniegs jaunais psihologa kabinets, par smilšu terapiju, atgādinot, ka tas ir veids, kā cilvēks veido savu pasauli, jo tas palīdz cilvēkam labāk saprast pašam sevi, kas būtībā ir arī psiholoģijas uzdevums.

Ņemot vērā jauno telpu daudzveidību un plašumu, Sociālais dienests nākotnē varēs paplašināt sniegto pakalpojumu klāstu. Viena no šādām iecerēm ir fizioterapijas kabinets.

Ilze Aizsila,
sabiedrisko attiecību speciāliste

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 26/09/2016 13:23
atpakaļ