Trešdiena, 2019. gada 16 . janvāris

Vārda dienas: Felicita, Fēlikss

  • -A
  • A
  • +A

VIDEO: Infrastruktūras objektu uzlabošanas darbi 2017

28.11.2017 15:50
IMG_3643

Atskatāmies uz 2017.gadā paveiktajiem/aizsāktajiem ielu,  ielu apgaismojuma u.c. infrastruktūras objektu būvdarbiem Babītes novadā.

Nozīmīgākie infrastruktūras uzlabojumi Babītes novadā 2017.gadā

Noslēdzoties 2017.gadam, laiks atskatīties uz 2017.gadā paveiktajiem un aizsāktajiem ielu, ielu apgaismojuma u.c. infrastruktūras objektu būvdarbiem Babītes novadā.

IELAS
Šogad ir uzbūvēta viena jauna iela – Meža ielas posms Babītē. Pa šo ielu līdz šim bija sarežģīti pārvietoties, un nu tā ir ieguvusi asfalta segumu. Babītē rekonstruēta arī Bērzu iela. Tā kā pa šo ielu kursē sabiedriskais transports, ir nodrošināts labvēlīgs risinājums gan iedzīvotājiem, pārvietojoties kājām, gan sabiedriskajam transportam.
Savukārt Piņķu ciemā ir noasfaltēta viena iela ap dzīvojamo māju Rīgas ielā 15. Sadarbojoties ar “Latvijas valsts ceļiem”, izbūvēts gājēju ceļš un autostāvvietas, kas atrodas pie Baltijā vienīgās rododendru audzētavas Babītē, jo līdz šim lielākā problēma bija tas, ka nebija kur novietot automašīnas, un iedzīvotājiem un viesiem bija sarežģīti nokļūt uz šo apskates vietu, kas pavasarī, vasaras sākumā ir visskaistākā Babītes novadā.

APGAISMOJUMS
Šogad ir apgaismots Kleistu ielas posms Liepezerā no autobusa pieturas līdz apdzīvotajai vietai, kā arī Dzilnuciemā – Vārpu ceļa posms. Piņķos, ņemot vērā “Sadales tīkla” aktivitātes, esam pārbūvējuši apgaismojumu Skolas un Atpūtas ielās. Lai būtu drošība arī tumšajā laikā, arī Babītes pirmsskolas izglītības iestādes pagalmā ir izbūvēts apgaismojums.

CELTNES
Šogad uzsākti arī lielāki – ēku pārbūves – projekti. Patlaban Babītē vēl rit Liepu alejas 17 ēkas pārbūves projekts.Šajā ēkā nākamajā gadā būs telpas gan Babītes novada pašvaldības Sociālajam dienestam, gan Bibliotēkas filiālei. Babītē tiek īstenots arī cits sociālais projekts – vecās “Lattelecom” ēkas pārbūve par sociālo dzīvokļu ēku, kurā būs 11 sociālie dzīvokļi. Savukārt, Piņķos ir uzsākts viens no pašvaldības vērienīgākajiem projektiem – Babītes vidusskolas piebūves būvniecība. Salas pagastā šogad veiksmīgi noslēdzās Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” būvniecības process, un jau pusgadu iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt dažādas tematikas pasākumus un izstādes (gan tematiskās, gan pastāvīgo – aktierim Eduardam Pāvulam veltīto ekspozīciju). Salas pagastā šogad ir restaurēta, iegūstot atjaunotu veidolu, Salas kapsētas ieejas arka, kas ir vēsturiski nozīmīgs objekts.

PLĀNI 2018.GADAM
2018.gadā turpināsim iesākto ielu pārbūvi – Meža ielas 2.posma pārbūvi, Vārpu ceļa pārbūvi, Spuņciema ielas pārbūvi, kanalizācijas tīklu rekonstrukciju Spuņciemā, kā arī, iespējams, turpināsim ielu apgaismojuma projektus, bet galvenais nākamā gada uzdevums ir pabeigt Babītes vidusskolas piebūvi.
Paldies par sapratni visiem tiem iedzīvotājiem, kuri izjuta neērtības projektu īstenošanas gaitā, bet ceru, ka projekti radīs mūsu novadā labvēlīgāku un skaistāku dzīves telpu.

Andrejs Ence,
Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

Pēdējais atjaunošanas datums: 15/06/2018 10:16
atpakaļ