Trešdiena, 2019. gada 24 . aprīlis

Vārda dienas: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

  • -A
  • A
  • +A

Video – Babītē atklāj sociālo dzīvokļu māju

04.09.2018 09:15
Mildas

Lai risinātu situāciju saistībā ar mājvietu piedāvājumu bāreņiem un ģimenēm (personām), kam ir maznodrošinātas ģimenes (personas) statuss un kuri ir iekļauti reģistrā saskaņā ar likumu “Par pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā”, Babītes novada pašvaldība realizējusi vairākus gadus lolotu ieceri – Babītes novada Babītes ciemā pārbūves darbu rezultātā bijušās pasta ēkas un automātisko telekomunikāciju centrāles ēkas nekustamajā īpašumā “Mildas” izveidota daudzdzīvokļu māja sociālajām vajadzībām.

29. augustā, Babītē, piedaloties Babītes novada pašvaldības domes deputātiem, administrācijas un sociālā dienesta pārstāvjiem, kā arī būvniecības uzņēmumam, projektētājiem, būvuzraugam un viesiem, svinīgi atklāja sociālo dzīvokļu māju.

Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence: “Pavisam drīz, pēc nepieciešamo formalitāšu nokārtošanas, sociālo dzīvokļu māja sagaidīs savus pirmos iemītniekus. Mēs priecājamies, ka vecā telefonu centrāles ēka ir atradusi jaunu pielietojumu, radot iespēju atrisināt problēmas ar dzīvesvietas nodrošināšanu sociāli mazaizsargātākajiem novada iedzīvotājiem.”

https://youtu.be/2iAlGDi2KMw

Pēdējais atjaunošanas datums: 05/10/2018 09:45
atpakaļ