Piektdiena, 2021. gada 05 . marts

Vārda dienas: Aurora, Austra

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Veido labdarības fondu Babītes novada sociālās vides uzlabošanā[:]

17.06.2015 15:53

[:lv]

Saliena Development SIA sadarbībā ar Babītes novada pašvaldību veido labdarības fondu

Nekustamo īpašuma projekta attīstītājs Saliena Development SIA sadarbībā ar Babītes novada pašvaldības domi veido labdarības fondu, kas kalpos kā atbalsta platforma novada sociālās vides uzlabošanā. Fondā varēs iesaistīties ikviens uzņēmums vai privātpersona. Saliena DevelopmentSIA ir pirmais fonda dalībnieks, kurš ar tā starpniecību īstenos sociālās iniciatīvas programmu“Saliena 2020”. Fonda iniciatīvām tā novirzīs 15 000 eiro.

Michael Makarov Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs: „Saliena attīsta jaunu un mūsdienīgu dzīvojamo māju kompleksu starp Rīgu un Jūrmalu. Ņemot vērā tās ilggadējo ieguldījumu pilsētvides veidošanā, tā uzņēmusies iniciatīvu arī sociālās vides uzlabošanā, īstenojot labdarības programmu “Saliena 2020” nākamajiem pieciem gadiem. Tā ir mūsu kā projektu attīstītāja sociālā iniciatīva labākas dzīves veidošanā novadā un atbalsta sniegšanā tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. “Saliena 2020” ir ilgtermiņa projekts, kas ļauj uzlabot dzīvi un piepildīt daudzu vajadzības un sapņus.”

Andrejs Ence, Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: “Šis ir labs piemērs novada un tajā strādājošo uzņēmumu sadarbībai, kas rezultējusies veiksmīgā iniciatīvā izveidot labdarības fondu. Esmu pārliecināts, ka pirmais fonda dalībnieks – Saliena Development nebūs vienīgais, un nākotnē fonds pulcēs daudzus citus vietējos uzņēmējus un labdarus, kuriem ir svarīga novada sociālā vide.”

Saliena iesaistījās fondā ar savu sociālās iniciatīvas programmu, kuras mērķis ir palīdzēt maznodrošinātiem bērniem, gan bērniem invalīdiem, sniedzot jaunu zināšanu iespējas, kas viņiem tālākā dzīvē varētu būt noderīgas izaugsmē un attīstībā, atbalstu veselības uzlabošanā, kā arī patīkamu un pozitīvu emociju pieredzi. Programma darbosies trīs virzienos: jauno talantu attīstīšana sportā, mūzikā un mākslā, kā arī invalīdu, maznodrošināto iedzīvotāju sapņu īstenošanā.

Kā pirmais iniciatīvas pasākums sadarbībā ar Babītes novada pašvaldības sociālo dienestu bija  ekskursijas uz Tērvetes dabas parku organizēšana Babītes novada bērniem. Ekskursija notika 10.jūnijā.

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/06/2015 15:53
atpakaļ