Piektdiena, 2020. gada 25 . septembris

Vārda dienas: Rauls, Rodrigo

  • -A
  • A
  • +A

Valsts svētkos iedzīvotājiem un uzņēmējiem pasniegti Babītes novada pašvaldības apbalvojumi

19.11.2019 16:03

Babītes novadā dzīvo un strādā daudz radoši, talantīgi un pašaizliedzīgi cilvēki. Šo cilvēku vadībā plaukst uzņēmumi, tiek skolota jaunā paaudze, pārstāvēts novads un valsts starptautiskās sacensībās, koptas tradīcijas un ieviestas jaunas.

Svētdien, 17. novembrī, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltītā svinīgā pasākumā Kultūrizglītības centrā Piņķos novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem pasniegti Babītes novada pašvaldības  I un II pakāpes apbalvojumi, tādējādi izrādot cieņu un atzinību par izcilu veikumu un sasniegumiem pārstāvētajā jomā.

I pakāpes apbalvojumi pasniegti piecās kategorijās – izglītībā, uzņēmējdarbībā, sportā, kultūrā un vides attīstībā. 

Babītes novada pašvaldības I pakāpes apbalvojums kategorijā “IZGLĪTĪBA” par ilggadēju ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un izglītības attīstībā Babītes novadā  piešķirts  Anitai Kalniņai, par izciliem sasniegumiem izglītībā, veicinot Babītes novada atpazīstamību Latvijā un starptautiskā mērogā biedrībai “Annas koku skolas biedrība”.

Babītes novada pašvaldības I pakāpes apbalvojums kategorijā “UZŅĒMĒJDARBĪBA” par ilggadēju ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Babītes novadā un ieguldījumu uzņēmuma pārstāvētās nozares attīstībā nacionālā un starptautiskā līmenī piešķirts SIA “Lāči”.

Par ieguldījumu Babītes novada sporta dzīves attīstībā un popularizēšanā un izciliem sasniegumiem svara bumbu celšanas sportā starptautiskā līmenī I pakāpes apbalvojums kategorijā “SPORTS” piešķirts  Viesturam Gargurnim.

Babītes novada pašvaldības I pakāpes apbalvojums kategorijā “KULTŪRA” par mūža ieguldījumu vietējā kultūras mantojuma saglabāšanā piešķirts Ainai Kvēpai, par izcilību savas jomas darbībā, popularizējot Babītes novadu Latvijā un starptautiskā mērogā – Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra jauktajam korim “Maska”.

Babītes novada pašvaldības I pakāpes apbalvojums kategorijā “VIDES ATTĪSTĪBA” par ilggadēju ieguldījumu Babītes novada teritorijas ilgtspējīgā attīstībā piešķirts Valdim Kalniņam, par ieguldījumu   labdarībā, sociālās vides uzlabošanā, īstenojot programmu “Saliena 2020”  – SIA “Saliena Development”.

Babītes novada II pakāpes apbalvojums piešķirts Gintai Pētersonei par ieguldījumu vietējā kultūras mantojuma saglabāšanā un attīstībā, ar izcilību nesot Babītes novada vārdu Latvijā un pasaulē, Staņislavam Kojalovičam par ilggadēju aktīva dzīvesveida veicināšanu Babītes novadā, par labiem sasniegumiem sportā, SIA “Ozoli EKO” par ilggadēju ieguldījumu Babītes novada teritorijas ilgtspējīgā attīstībā.

Pasākuma laikā demonstrēta īsfilma “Kultūra un tradīcijas Babītes novadā” (scenārija autori – Māra Mičule, Ilze Aizsila, režisors Jānis Orbidāns, operatori- Jēkabs Vilkārsis, Rihards Adatiņš, Emīls Desjatņikovs), kas tapusi par godu Babītes novada pastāvēšanas desmitgadei,  uzstājās Babītes novada jauktais koris “Maska” (diriģents Jānis Ozols), Kultūrizglītības centra vokālie ansambļi “Karameles” un “Ledenītes” (vadītāja Kristīne Paņko). Pasākumu vadīja Nacionālā teātra aktrise Madara Botmane.

Babītes novada II pakāpes apbalvojums par izcilu, cieņas pilnu darbu, labestīgu, atsaucīgu un atbildīgu attieksmi pret savu darbu un novada iedzīvotājiem piešķirts  arī Anatolijam Zjuļinam, tas pasniegts 16.novembrī Valsts svētku pasākumā Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži”.

Babītes novada pašvaldības apbalvojumu sistēma izveidota 2019.gadā, apstiprināta 2019. gada 29. maija domes sēdē.

Babītes novada pašvaldības apbalvojumi šogad pasniegti pirmo reizi.

 Māra Mičule, Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto galerija no pasākuma: 

Aicinām noskatīties Valsts svētku pasākumos demonstrēto īsfilmu “Kultūra un tradīcijas Babītes novadā”! 

Pēdējais atjaunošanas datums: 16/06/2020 12:01
atpakaļ