Trešdiena, 2022. gada 19 . janvāris

Vārda dienas: Alnis, Andulis

  • -A
  • A
  • +A

UZŅĒMĒJDARBĪBA

Kopumā 2020.gada beigās Babītes novadā bija reģistrēti 1426 uzņēmumi, no tiem 271 ar ārvalstu kapitālu.

UZŅĒMĒJU KATALOGS (pdf) Lai pievienotu savu uzņēmumu katalogam:

1) aizpildiet anketu;

2) uzņēmuma aprakstu anketas veidā, uzņēmuma logo un fotogrāfijas nosūtiet uz e-pastu: mara.micule@babite.lv;

3) pārliecinieties par informācijas korektu atspoguļojumu;

4) atcerieties nosūtīt aktuālās izmaiņas Jūsu uzņēmuma lappusē!

2020.gada 17. septembrī  outlet ciemata “Via Jurmala Outlet Village” (Jaunā iela 12, Piņķi, Babītes pagasts) konferenču zālē notika uzņēmējiem un topošajiem uzņēmējiem veltīts pasākums “Uzņēmēju pēcpusdiena Babītes novadā”. Pasākums tika organizēts pirmo reizi, tā mērķis – veidot ciešāku dialogu starp pašvaldību un uzņēmējiem, informēt par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, kā arī veicināt uzņēmēju savstarpēju sadarbību un tīklošanos.

Pasākumu atklāja Babītes novada pašvaldības domes deputāte Ilze Bērziņa – “Uzņēmēju pēcpusdienas Babītes novadā” idejas iniciatore, dodot vārdu arī “Via Jurmala Outlet Village” mārketinga vadītājai  – pasākuma telpu saimniecei Annai Žigalovai.

Ar prezentāciju par novada attīstības plāniem, iespējām un izaicinājumiem uzstājās Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Osītis un Attīstības daļas vadītāja Veldze Liepa. LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora vadītājs Rihards Zariņš stāstīja par uzņemšanu inkubācijā un pirmsinkubācijā, savukārt biedrība “Pierīgas Partnerība”  klātesošos informēja par iespējām, ko piedāvā LEADER programmas uzņēmuma izveidei un attīstīšanai. Noslēgumā Babītes novada pašvaldības izglītības darba speciāliste Māra Vilciņa – Rugāja uzstājās ar prezentāciju  “Jaunietis un uzņēmējs – sadarbība izaugsmei: Karjeras dienas, Ēnu diena, nodarbinātības iespējas vasarā”, stāstot par dažādiem instrumentiem un pasākumiem jauniešu nodarbināšanai un karjeras veidošanai.

Kopumā “Uzņēmēju pēcpusdienu Babītes novadā” apmeklēja 36 Babītes novada uzņēmēji un topošie uzņēmēji, kā arī viesi no Mārupes novada.

Ar pasākuma laikā rādītājām prezentācijām aicinām iepazīties šeit:

Uzņēmējiem pievilcīgs novads  – iespējas un izaicinājumi, Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Osītis un Attīstības daļas vadītāja Veldze Liepa;

Uzņemšana inkubācijā un pirmsinkubācijā, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora vadītājs Rihars Zariņš;

LEADER programma uzņēmuma izveidei un attīstīšanai, Biedrības “Pierīgas Partnerība” administratīvā vadītāja Alīna Lukjanceva;

Jaunietis un uzņēmējs – sadarbība izaugsmei: Karjeras dienas, Ēnu diena, nodarbinātības iespējas vasarā, Māra Vilciņa – Rugāja, Babītes novada pašvaldības izglītības darba speciāliste.

Ņemot vērā uzņēmēju interesi un atsaucību, kā arī apkopoto anketu rezultātus, nākamo “Uzņēmēju pēcpusdienu Babītes novadā” plānots organizēt 2021.gada martā.  Aicinām iesūtīt ierosinājumus tēmām uz e-pastu Ilze.Berzina2@babite.lv.

 

Informāciju sagatavoja Māra Mičule,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 23/03/2021 12:47
atpakaļ