2017. gada 29 . jūnijā

Vārda dienas: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

  • -A
  • A
  • +A

Novada sportisti

Babītes novada pašvaldība finansiāli atbalsta novada sporta komandas, individuālos sportistus, biedrības un sporta klubus.

Novadā darbojas:

  • sporta kluba „Babīte” zēnu florbola sekcija no 4 – 18 gadu vecumam
    (Mārtiņš Lapsiņš, tālr. 22013167);
  • sporta kluba „Babīte” meiteņu un zēnu futbola sekcija no 4 gadu vecuma
    (Andrejs Jegorovs, tālr. 26833330);
  • sporta kluba „Babīte” galda tenisa sekcija
    (Jurijs Polozovs, tālr. 29248216);
  • cīņu kluba „ASANO” karatē nodarbības bērniem
    (Artūrs Lutkevics, tālr. 28349942);
  • aerobika (Vera Varša, tālr. 29401417);
  • kalanētika; afropowerdance (Inga Kazaka, tālr. 29439431);
  • peldēšanas pulciņš bērniem no 2. – 12. klasei
    (Ilze Gajevska)
  • ūdens aerobika
    (Vera Varša tālr. 29401417).

Biedrība „Sporta klubs Babīte”

(e-pasts: sk_babite@babite.lv)

  • bērnu futbola komanda
  • meiteņu un zēnu volejbola komanda
  • bērnu (zēnu) florbola komanda
  • sieviešu volejbola komanda
  • veterānu volejbola komanda
  • florbola komanda (vīriešu)
  • sporta veterāni (seniori)
  • Babītes novada novusa komanda
  • basketbola komanda (piedalās Mārupes novada basketbola līgā)

Individuālie sportisti un sportisti, kuri darbojas citu komandu, izlašu sastāvā:

Māris Rozenblats 
(alpīnisms, klinšukāpšana, leduskāpšana, boulderings, darbojas arī kā alpīnisma/klinšukāpšanas instruktors)    

Ilona Kojaloviča
(vieglatlētika; piedalās vieglatlētikas sacensībās veterāniem)

Gints Filipsons
(motosports) 

Māris Grēniņš
(vieglatlētika)

Tatjana Varša
(florbols)

Viesturs Gargurnis
(svarcelšana)

Austra Brauna
(svarcelšana)

Terēze Peniķe
(skriešana)

Ģirts Bricis
(jāšanas sports)

Lauris Ermanis
(motokross)

Eduards Stefanovičs
(motokross)

Gusts Ošmucnieks
(MTB brīvais stils, ātruma nobrauciens)

Jānis Lācis
(velotriāls)

Rolands Trencis
(sporta dejas)

Toms Endelis
(riteņbraukšanas sports)

Māris Orniņš
(ekstrēmais riteņbraukšanas sports)

Edmunds Vaivods
(riteņbraukšana)

Daniela Fetcere
(vieglatlētika)

Jānis Horeliks
(autosports)

Andris Kojalovičs
(vieglatlētika veterāniem)

Ingrīda Lamberte
(vieglatlētika veterāniem)

Gints Ruņģis
(A kategorijas ūdensslēpošanas treneris)

Adrija Līva Ruņģe
(ūdensslēpošana)

Daniela Vismane
(teniss)

Elīza Ošmucniece
(mākslas vingrošana)

Ieva Valpētere
(mākslas vingrošana)

Ilze Skreija
(motokross)

Raivis Elksnis
(motokross)

Jānis Lamberts
(drifts)

Ivo Pūķis

(rallijs)

Raitis Čudarāns
(armsports)

Ūdens sporta biedrība „Aqua Sports”

(Vasarās Babītes novada Piņķu ūdenskrātuvē organizē ūdenssporta sacensības bērniem, iesācējiem, pieaugušajiem un senioriem, www.aquasports.lv)

Jātnieku sporta klubs “Sport DeLux”

(Babītes novadā, SIA “Ozoli Eko” manēžā, organizē starptautiskas jāšanas sporta sacensības, www.elittesport.lv)

 Biedrība „Dinamo bērni”

(“Dinamo” hokeja skola bērniem, www.dinamoberni.lv)

Biedrība „ASANO”

(Babītes novadā dzīvojošu bērnu apmācība karatē sportā, http://asano.lv)

Nolikums par finansiālo atbalstu sportam Babītes novadā (apstiprināts ar 25.02.2015. domes sēdes lēmumu (protokols Nr. 3, 53.)

IESNIEGUMA FORMA

Pēdējais atjaunošanas datums: 03/04/2017 14:18
atpakaļ