Otrdiena, 2021. gada 28 . septembris

Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis

  • -A
  • A
  • +A

Āra vingrošanas trenažieri

Adrese: ,,Loki” (pie āra futbola laukuma), Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107

2019.gada rudenī nekustamajā īpašumā “Loki”, Piņķos, uzstādīti 6 brīvdabas spēka trenažieri un 2 āra galda tenisa galdi.

Uzstādītie trenažieri ir inovatīvs izgudrojums – tie ir apvienojums tradicionālajiem brīvdabas trenažieriem ar profesionāliem spēka trenažieriem, kuri paredzēti iekštelpām. Trenažieriem ir pievienotas svaru ripas, kuras ļauj katram pēc saviem ieskatiem izvēlēties sev piemērotāko treniņa slodzi. Uz katra no tiem izvietots digitāls kods, kuru aktivizējot ar viedierīci, iespējams noskatīties video lietošanas pamācību. Aicinām Babītes novada iedzīvotājus un viesus brīvo laiku pavadīt jēgpilni un izmantot iespēju sportot svaigā gaisā, uzlabojot gan fizisko formu, gan nostiprinot veselību!

Uzstādīto āra trenažieru veidi:

  • trenažieris vilkmei no zemes ar maināmu slodzi MB7.41, paredzēts visu galveno ķermeņa muskuļu grupu trenēšanai,
  • trenažieris vilkšanai no augšas MB7.46, paredzēts roku tricepsu trenēšanai, papildus iespējams trenēt vēdera preses un sānu muskuļus,
  • trenažieris spiešanai no krūtīm sēdus ar maināmu slodzi MB7.52, paredzēts krūšu, plecu un roku muskuļu trenēšanai,
  • trenažieris roku savēršanai stāvus ar maināmu slodzi MB7.31, paredzēts krūšu muskuļu trenēšanai,
  • trenažieris spiešanai uz augšu ar maināmu slodzi MB7.54, paredzēts plecu un roku muskuļu trenēšanai,
  • trenažieris roku saliekšanai stāvus ar maināmu slodzi BM7.39, paredzēts bicepsu muskuļu attīstīšanai.

Brīvdabas spēka trenažieri ražoti Somijā, āra galda tenisa galdi – Francijā. Visām iekārtām ir EN16630 sertifikāts, kas garantē to drošumu un pareizu darbību.

Pie futbola laukuma izvietoti arī āra vingrošanas trenažieri, kuri ir publiski pieejami novada iedzīvotājiem un ciemiņiem.

2013.gada 17.jūnijā tika noslēgts līgums ar SIA „Gartens” par āra trenažieru piegādi un uzstādīšanu Babītes novada pašvaldības nekustamajā īpašumā „Loki”. Trenažieru svinīga atklāšana notika Babītes novada vasaras sporta spēļu laikā – 2014.gada 31.augustā.

Jaunizveidotajā, visiem iedzīvotājiem pieejamajā teritorijā izvietoti 11 dažādi trenažieri, kā arī nojume ar soliņiem un drēbju pakaramajiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 04/03/2021 10:08
atpakaļ