• +A

[:lv]Sporta sacensību rezultāti [:]

27.10.2015 14:30

[:lv]PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

24.oktobrī Babītes sporta kompleksā norisinājās sieviešu volejbola sacensības. Piedalījās sešas Pierīgas novadu komandas – Babīte, Mārupe, Mālpils, Krimulda, Ropaži un Salaspils. Babītes novada komanda apakšgrupā ar 2:0 uzvarēja Mārupes un Salaspils komandas un fināla spēlē par 1.vietu ar 1:2 (26:28; 25:13; 13:15) zaudēja Ropažu novada komandai izcīnot 2.vietu, bet 3.vietu izcīnīja Mārupe.

24.oktobrī Saulkrastos norisinājās šautriņu mešanas sacensības. Piedalījās septiņas Pierīgas novadu komandas. Babītes komanda izcīnīja 5.vietu.

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

27.septembrī Babītes sporta kompleksā norisinājās kāršu spēles „zolīte” ceturtais posms. Sacensībās piedalījās 20 „zolītes” entuziasti. Dāmām 1.vietu izcīnīja Dzintra Svikle, 2.vietu Inita Reika un 3.vietu Valentīna Baumane, bet kungu konkurencē 1.vieta – Valdim Mincānam, 2.vieta – Kristapam Zariņam, 3.vieta – Vladislavam Ribulim.

DUATLONS

27.septembrī Daugavpilī notika Latvijas čempionāts duatlonā, distance sastāvēja no trīs posmiem: 5 km skriešana, 20 km riteņbraukšana un 2,5 km skriešana). Pārliecinošu uzvaru vecuma grupā (V– 40+) un ceturto vietu kopvērtējumā izcīnīja Babītes iedzīvotājs Igors Gucanovičs.

FUTBOLS

27.septembrī Rīgā norisinājās Rīgas kausa izcīņas finālspēle, kurā spēlēja sporta klubs „Babīte” un futbola klubs „Rīnūži Rīga”. Ar rezultātu 2:1 uzvaru svinēja SK Babīte, saņemot Rīgas kausu sava īpašumā, kura jau savā pirmajā sezonā ir otra augstākā izcīnītā trofeja, jo pirms tam ir izcīnīts čempionu tituls Latvijas futbola otrās līgas Kurzemes reģionā.

Latvijas čempionāta otrās līgas otrajā posmā piedalījās sešas reģionu čempionātu labākās komandas, kuras pēc izlozes tika sadalītas divās grupās. SK Babīte 11.oktobrī Piņķos piedzīvoja zaudējumu Rīgas čempioniem FC Caramba Rīga ar rezultātu 0:1 un 17.oktobrī Daugavpilī nospēlēja neizšķirti ar Latgales čempioniem LDZ Cargo 0:0 un grupā izcīnīja 2.vietu. Grupu uzvarētāji – FC Caramba Rīga un Kuldīgas NSS/FK Nikers piedalīsies finālā par ceļa zīmi uz pirmo līgu.

19., 20.un 26. septembrī Piņķu futbola laukumā notika bērnu futbola sacensības „Babītes kauss 2015” bērniem vecumā no sešiem līdz vienpadsmit gadiem. Sacensību rīkotāji Babītes novada pašvaldības Babītes sporta komplekss un sporta klubs Babīte. Sacensību organizatorisko darbu veica sporta kluba „Babīte” treneru un vecāku draudzīgais kolektīvs. Sacensības tika organizētas sešām vecuma grupām, kurās pavisam piedalījās 450 jaunie futbolisti no astoņām Latvijas pilsētām un novadiem. Babītes komandas divās vecuma grupās U–10 un U–12 izcīnīja uzvarētāju kausus, vecuma grupās U-7, U-8, U-9 izcīnītas otras vietās, bet jaunākās grupas (U-6) jaunie futbolisti apbalvoti ar piemiņas medaļām.

Ir noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā vecuma grupām U–16 un U-18. Sporta kluba „Babīte” jaunieši U-16 ierindojās 8.vietā, bet U-18 komanda izcīnīja godalgoto 3.vietu.

No 16. līdz 18.oktobrim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās ikgadējais starptautiskais bērnu futbola turnīrs ,,LEVADIA YOUNG TALENTS CUP TALLIN”. Sporta klubu “Babīte” turnīrā pārstāvēja piecas komandas. 2008. un 2005.g.dzimušie izcīnīja 1.vietas, 2004. un 2007.gadā dzimušie – 4.vietas, bet 2006.gadā dzimušie – 7.vietu.

FLORBOLS

25.septembrī Spuņciema sporta hallē sporta kluba ,,Babīte” vīriešu florbola komanda spēlē pret FK „ Kuldīga” sāka savu dalību Latvijas 23.čempionāta pirmajā līgā, un ļoti saspringtā spēlē svinēja uzvaru ar rezultātu 4:3. 6. oktobrī Spuņciema sporta hallē SK Babīte – Rīgas Stradiņa universitāte 8:3, 11. oktobrī Ogrē SK Babīte –FK Ogres Vilki 5:4, 16. oktobrī Salaspilī SK Babīte – Saulkalne 8:7 ( uzvara pagarinājumā) un 17.oktobrī Spuņciema sporta hallē SK Babīte – FK JeNo-1 rezultāts 5:4 un 24.oktobrī Irlavā SK Babīte zaudēja FK Irlava/Avant komandai ar rezultātu 3:9. Pēc sešām aizvadītam spēlēm, izcīnot piecas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu, SK Babīte ieņem 2.vietu Centra apakšgrupā. Rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandā: Reinis Millers (6 vārti + 6 piespēles), Emīls Berķis (5+3) un Matīss Sīpols (4+2).

VOLEJBOLS

10. un 11.oktobrī Jelgavā norisinājās tradicionālās Jelgavas kausa izcīņas spēles, kur Baltijas sieviešu volejbola līgas komandas pārbauda savu varējumu pirms Baltijas līgas čempionāta sākuma. Sacensībās piedalījās četras Latvijas komandas – Jelgava/LU, Zeltaleleja/MSĢ, RSU/MVS un SK Babīte, kā arī viena Lietuvas komanda Kauņas ,,HEKSA”. SK Babīte meitenes izcīnīja 3. vietu.

Sporta kluba Babīte sieviešu volejbola komanda ar izbraukuma spēlēm Lietuvā, sāka Baltijas sieviešu volejbola līgas čempionāta 2015./2016.gada sezonu. Baltijas līgā spēlēs piecas Igaunijas komandas – Kohila VC, University of Tartu, Voru VC, Tallinn Tehnical University, Tallinn University, divas Lietuvas komandaas – Achema KKSC Jonava, HEKSA Kaunas un piecas Latvijas komandas – Jelgava/LU, Zeltaleja/Murjāņu sporta ģimnāzija, Rīgas Stradiņa Universitāte/Minusas volejbola skola, VK miLATss (Daugavpils) un SK Babīte.

17.oktobrī Kauņā meitenes uzvarēja Kauņas komandu Heksa ar rezultātu 3:1 (19-25; 26-24; 25-15; 25-19) un 18.oktobrī Jonavā ar rezultātu 3:2 (20-25; 25-15; 23-25; 25-9; 15-12) uzvarēja komandu Achema KKSC Jonava.