• A
  • +A

Sporta sacensību rezultāti

20.10.2020 10:50

29.augustā Babītes sporta kompleksā notika Pierīgas novadu sporta spēles novusā. Desmit novadu komandu konkurencē Babītes komanda ar 29 punktiem ierindojās otrajā vieta. Individuālie rezultāti pie atsevišķiem galdiem: Igors Ramba 2.vieta (15 punkti), Ainārs Grosens 1.vieta (14 punkti), Gaidis Čoders 2.vieta (13 punkti) un Dace Balaka 7.vieta (8 punkti).

15.septembrī Baldones novadā pie Riekstu kalna notika sacensības rudens krosā. Sacensībās piedalījās astoņu novadu komandas. Kopvērtējumā četrām komandām bija vienāds punktu skaits. Atbilstoši nolikuma papildu noteikumiem Babītes novada komanda ierindojās trešajā vieta aiz Mārupes un Salaspils komandām. Individuālie rezultāti: Kamilla Vanadziņa (gr. S – 16+) – 1.vieta (1800 m), Ilona Kojaloviča (gr.S – 50) – 1.vieta (1000 m), Edijs Kizenbahs (gr.V – 50) – 1.vieta (1800 m), Igors Gucanovičs (gr.V – 40) – 2.vieta (1800 m), Rita Golvere (gr.S – 50) – 3.vieta (1000 m), Māris Karlsons (gr.V – 50) – 2.vieta (1800 m), Gundars Ošmucnieks (gr.V – 50) – 4.vieta (1800 m) un Irina Kizenbaha (gr.S – 50) – 5.vieta (1000 m).

26.septembrī Baldones novadā notika sacensības MTB krosā. Deviņu novadu konkurencē Babītes komanda ierindojās 7.vietā. Individuālie rezultāti: Rita Golvere (gr.S – 50) – 2.vieta (16 km), Marika Kuļikova (gr.S – 40) – 5.vieta (16 km), Eduards Kupča (gr.V – 60) – 5.vieta (5 km),Valerijs Golvers (gr.V – 50) – 6.vieta (16 km), Rolands Rozenfelds (gr.V – 40) – 8.vieta (24 km) un Gints Erenbots (gr.V – 40) – 11.vieta (24 km).

10.septembrī Latvijas sporta veterānu savienības (LSVS) 57.sporta spēlēs Valmierā notika sacensības peldēšanā. Babītes novadu individuālajā konkurencē pārstāvēja vienīgais dalībnieks Reinis Eisaks. Vecuma grupā 35+ Reinis izcīnīja 3.vietu 50 metru distancē brasā un 4.vietu peldējumā 50 metru distance brīvajā stilā. Komandu konkurencē Babītes novada komanda ierindojās 10.vietā.

19.septembrī notika sacensības novusā. 36.komandu konkurencē Babītes novada pirmā komanda izcīnīja 5.vietu, bet otra komanda ierindojās 27.vietā. Labākas individuālas vietas izcīnīja: Gaidis Čoders (grupā 70+) – 1.vieta un Ainārs Grosens (grupā 60+) – 3.vieta.

26.septembrī Piņķos notika Latvijas čempionāts un Babītes novada atklātās sacensības vieglatlētikas krosā, kurās piedalījās aptuveni četri simti dalībnieku no vairākiem Latvijas novadiem. Ārpus sacensību programmas tika organizēts skrējiens Babītes novada pirmsskolas vecuma bērniem, kur 300 metru distanci noskrēja 35 bērni (daži ar vecāku palīdzību). Visi, kas pārvarēja distanci, saņēma piemiņas medaļu. No Babītes novada iedzīvotājiem par Latvijas čempioni vecuma grupā līdz 18 gadiem kļuva Kamilla Vanadziņa, bet Kamillas brālis Rūdolfs izcīnīja sudraba medaļu grupā līdz 14 gadiem.

20.septembrī Babītes sporta kompleksā notika Babītes novada sporta spēļu 4.posma sacensības kāršu spēlē „zolīte”. 1.vieta Sandim Molodcovam, 2. – Edgaram Caunem, 3. – Kasparam Kauliņam.

27.septembrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros notika Babītes novada „tautas velobrauciens”. 42 kilometru maršrutu, kurš veda pa novada skaistākajām vietām, pārvarēja 43 dalībnieki. (Jaunākā dalībnieka vecums 18 gadi, vecākajam – 70 gadi). Finišā dalībniekus gaidīja piemiņas medaļas, kā arī silta zupa un lielisks garastāvoklis.

30.septembrī Babītes sporta kompleksā notika Starptautiskajai senioru dienai veltīts novusa turnīrs, kurā piedalījās 12 Babītes novada dalībnieki vecumā no 40 gadiem.