• +A

[:lv]Sporta sacensību rezultāti[:]

18.09.2015 08:58

[:lv]BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

8.augustā notika pēdējais – trešais posms Babītes novada sporta spēļu sacensībās pludmales volejbolā. Par uzvarētājiem pēdējā posma sacensībās kļuva Lauris un Elgars Bičevski, otrajā vietā – Jānis Ence ar Artūru Vītiņu, savukārt trešajā vietā Toms Klāvs un Kristaps Lapsiņš. Visu trīs posmu kopvērtējumā 1.vieta Artūram Vītiņam un Jānim Encem (164 punkti), 2.vieta – Ivaram Briedim un Mikam Folkmanim (151 punkti) un 3.vietu izcīnīja Kristaps Lapsiņš un Toms Klāvs (139 punkti).

15.augustā notika Babītes novada pludmales volejbola sacensības veterāniem (vecākiem par 40 gadiem). 1.vietu sacensībās izcīnīja Uģis Garklāvs, 2.vieta – Robertam Silamednim, bet 3.vietu izcīnīja vienīgā dāma Jeļena Ceplīte.

5.septembrī pie Piņķu ūdenskrātuves notika tradicionālās Babītes novada vasaras sporta spēles.

MOTOKROSS

6.septembrī Cēsu trasē notika Latvijas motokrosa čempionāta superfināls, kurā tiesības piedalīties izcīnīja Babītes sportists, komandas „MX Moduls” pārstāvis Gints Filipsons. MX1 klasē šajā posmā Gints ierindojās 6.vietā, kas ļāva izcīnīt 5.vietu Latvijas čempionāta kopvērtējumā.

TRIATLONS

9.augustā otro gadu pēc kārtas notika starptautisko sacensību “Rīgas Triatlons/2015”, „Riga ETU Sprint Triathlon European Cup” Eiropas kausa posms Elites grupā un dažādās vecuma grupās sportistiem amatieriem.

Šajās sacensībās amatieru veterānu grupā savā vecuma grupā – 40 gadi – pārliecinošu uzvaru guva Babītes novada iedzīvotājs Igors Gucanovičs.

ORIENTĒŠANĀS SPORTS

No 5. līdz 6. septembrī Amatas novada Amatciemā notika Latvijas čempionāts orientēšanas sportā. Vecuma grupā V 80+ par čempionu kļuva mūsu novadnieks Staņislavs Kojalovičs.

PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

8.septembrī Baldones novadā pie Riekstu kalna notika sacensības rudens krosā. Sacensībās piedalījās astoņu novadu komandas. Babītes novada komanda kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu. Komandas dalībnieku rezultāti: