Pirmdiena, 2019. gada 16 . decembris

Vārda dienas: Alvīne

  • -A
  • A
  • +A

Sporta notikumi oktobrī

02.10.2019 10:47
Nr.  SPORTA PASĀKUMS  K A D ?  C I K O S ?  K U R ?  KAS PIEDALĀS ?

 

 N O T I K S  
 1. NOVUSS

Latvijas čempionāts vīriešiem, 1/8 fināls

5. oktobris Plkst. 10:00  Rīga, Jaunpils

 

 LNF sportisti
 2. FLORBOLS

Latvijas čempionāts, 2.līga, vīriešiem

5. oktobris Plkst. 18:00  Spuņciems

 

 Babītes SK –

FK Jūrmala

 3. VOLEJBOLS

Latvijas čempionāts sievietēm

12. oktobris Plkst. 12:00

Plkst. 14:00

Plkst. 16:00

Piņķi, Babītes sporta komplekss Babītes SK – LULU – Jelgava/LLU

Babītes SK –

LU – Jelgava/LLU

 4. NOVUSS

Pasaules kauss, VIII posms

 

12.- 13.oktobris Plkst. 10:00  Ludza  FINSO sportisti
 5. VIEGLATLĒTIKAS KROSS

Latvijas čempionāts un Babītes novada atklātās sacensības

 12. oktobris   

Plkst. 11:00

  

Piņķi

  

Visi interesenti

 6. FLORBOLS

Latvijas čempionāts, 2.līga, vīriešiem

12.oktobris  Plkst. 17:00 Rīga, Elektrum OC 

 

 Babītes SK – NND

 

 7. ZOLĪTE

Babītes novada

sporta spēles, 3.posms

13. oktobris Plkst. 10:00 Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji un visi interesenti
 8. FLORBOLS

Latvijas čempionāts, 2.līga, vīriešiem

18.oktobris Plkst. 18:00  Spuņciems  Babītes SK –

SK Lauciene

 9. NOVUSS

Latvijas čempionāts vīriešiem, 1/4 fināls

19. oktobris Plkst. 10:00  Rīga, Bauska  LNF sportisti
 10. VOLEJBOLS

Pierīgas novadu sporta spēles sievietēm

19.oktobris Plkst. 10:00  Mārupe

 

Babītes novada izlases komanda
 11. NOVUSS

Latvijas čempionāts vīriešiem, 1/2 fināls

26. oktobris Plkst. 10:00  Talsi  LNF sportisti
 12. FLORBOLS

Latvijas čempionāts, 2.līga, vīriešiem

18. oktobris Plkst. 18:00  Spuņciems  Babītes SK –

SK Lauciene

 13. FLORBOLS

Latvijas čempionāts, 2.līga, vīriešiem

27. oktobris Plkst. 19:00 Inčukalns

SC

 Babītes SK –

Coyote (Inčukalns)

 14. VOLEJBOLS

„Babītes kauss”, 1.posms amatieru komandām

26.oktobris Plkst. 10:00  Spuņciems

 

Babītes novada un uzaicinātās komandas


BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Nr.  SPORTA PASĀKUMS  K A D ?  C I K O S ?  K U R ?  KAS PIEDALĀS ?

 

 N O T I K S  
 1. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-18

2. oktobris Plkst. 16:00  Olaine Babītes SK –AFA Olaine
 2. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-15 

5. oktobris Plkst. 15:00  Rīga Babītes SK –JFC Corona Borealis
 3. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-14

6. oktobris Plkst. 13:00 Rīga, Hanzas stadions Babītes SK –FS Metta
 4. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-13

9. oktobris Plkst. 18:00  Piņķi Babītes SK –SK Super Nova
 5. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-14

12. oktobris Plkst. 14:00  Piņķi Babītes SK –BFC Daugavpils
 6. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-13

12. oktobris Plkst. 13:30 Rīga, 49.vsk. Babītes SK –JDFS Alberts
 7. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-15 

13. oktobris Plkst. 13:00  Malta Babītes SK –FK Saules puikas
 8. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-18

18. oktobris Plkst. 14:00 Rīga, Osvalda vsk. Babītes SK –RFK / Spartaks
 9. FUTBOLS

„Rīgas FC„ U- 8

Draudzības turnīrs

20. oktobris Plkst. 10:00 Rīga, Skonto halle

 

Uzaicinātās komandas
 10. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-18

18. oktobris Plkst. 14:00 Rīga, Osvalda vsk. Babītes SK –RFK / Spartaks
 11. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-18

22. oktobris Plkst. 16:00  Piņķi

 

Babītes SK –Rēzeknes FA
 12. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-13

24. oktobris Plkst. 15:00  Piņķi Babītes SK –BFC Daugavpils
 13. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-18

25. oktobris Plkst. 17:00 Rīga, Hanzas stadions Babītes SK –FS Metta
 14. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-14

26. oktobris Plkst. 17:00 Rīga, Arkādija Babītes SK –RFS
 15. FUTBOLS

„Rudens kauss„ U- 7

Draudzības turnīrs

26. oktobris Plkst. 11:00 Rīga, OSC halle

 

Uzaicinātās komandas
 16. FUTBOLS

„Rudens kauss„ U- 9

Draudzības turnīrs

26. oktobris Plkst. 15:00 Rīga, OSC halle

 

Uzaicinātās komandas
 17. FUTBOLS

Latvijas čempionāts U-13

30. oktobris Plkst. 18:00  Piņķi Babītes SK –JDFS Alberts
Pēdējais atjaunošanas datums: 03/10/2019 09:13
atpakaļ