• A
  • +A

[:lv]SK “Merkurs” gandarīts par Babītes novada jauno skrituļslidotāju panākumiem[:]

26.10.2015 12:12

[:lv]Aizvadītajā vasarā sporta kluba “Merkurs” dalībnieki piedalījās skrituļslidošanas nodarbībās Dzintaru Mežaparkā, kuras organizēja kluba treneri. Savas iegūtās prasmes un iemaņas Babītes novada jaunie sportisti parādīja, piedaloties gan maratonos, izcīnot godalgotas vietas, gan SKIBOX balvas izcīņā.

Jaunākajā grupā U6 otro vietu izcīnīja Gustavs Dūšelis. Šajā grupā atzinīgi startēja arī Ronja Ozola, kura kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu. Sezonas laikā viņa spēja vairākas reizes izcīnīt vietas labāko trijniekā.

Fitness 1 grupā otro vietu izcīnīja Estere Bergmane, bet zēnu konkurencē otrajā vietā ierindojās Darens Ozols un trešajā – Ričards Rutkis. Sezonas laikā labi sevi parādīja Gustavs Bergmanis, kurš 18 konkurentu vidū tika līdz ceturtajai vietai.

Fitness 2 grupā pirmo vietu izcīnīja Agate Čirkša, otrajā vietā Marta Līduma, trešajā vietā Poļina Zavjalova.

Kopumā piedalījās 23 Babītes novada bērni un, ceru, ka nākamajā sezonā skrituļslidošanai, kalnu slēpošanai un vingrošanai un līdz ar to bērnu aktīvam dzīvesveidam spēsim piesaistīt vēl vairāk jauno sportistu.