Sasniegumi sportā

17.10.2019 11:48
Sporta_notikumi

PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

10. septembrī Baldones novadā pie Riekstukalna notika sacensības rudens krosā. Sacensībās piedalījās piecu novadu komandas.

Babītes novada komanda šogad ierindojas otrajā vietā aiz Mārupes novada.

Babītes novada komandas dalībnieku rezultāti:

Kamilla Vanadziņa (S16+) – 1. vieta (1500 m); Rita Golvere (S50) – 1. vieta (1000 m); Edijs Kizenbahs (V50) – 1. vieta (1500 m); Agnese Caica (S30) – 2. vieta (1500 m); Daiga Dābola (S40) – 2. vieta (1500 m); Gundars Ošmucnieks (V50) – 2. vieta (1500 m); Irina Kizenbaha (S50) – 2. vieta (1500 m); Ildze Straume (S40) – 5. vieta (1500 m).

NOVUSS

21.–22. septembrī Polijas pilsētā Veličkā notika Pasaules kausa izcīņas novusā VII posms.

Sacensībās piedalījās 59 vīrieši un 18 sievietes no astoņām valstīm, tajā skaitā arī trīs sporta kluba „Babīte” pārstāvji. Sieviešu konkurencē 3. vietu izcīnīja Dace Balaka.

Izcīnītās vietas vīriešiem: Sergejs Varša – 22. vieta, Ivars Kampars – 25. vieta.

21. septembrī Bērvircavā notika sporta kluba „Avangards” organizētas novusa sacensības „Rudens kauss”. 29 dalībnieku konkurencē Babītes novada iedzīvotājs Gaidis Čoders izcīnīja 3. vietu.

VIEGLATLĒTIKA

No 5. līdz 15. septembrim Venēcijā notika Eiropas čempionāts veterāniem vieglatlētikā, kurā piedalījās arī Babītes novada pārstāve Ilona Kojaloviča. Vecuma grupā 50–54 gadi Ilona izcīnīja bronzas medaļu šķēpa mešanā ar rezultātu 34,59 metri un 4. vietu 4000 metru krosā ar rezultātu 16.00 min.

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/10/2019 11:48