• +A

Sasniegumi sportā

12.03.2020 17:54

LATVIJAS SPORTA VETERĀNU  – SENIORU SAVIENĪBAS 57.SPORTA SPĒLES

29.februārī Rīgas sporta manēžā notika ziemas vieglatlētikas sacensības telpās veterāniem.

Šajās sacensībās piedalījās divi Babītes novada pārstāvji – Ilona Kojaloviča, kura izcīnīja trīs dažādas medaļas vecuma grupā (50+)  –   1.vieta 800 metru skriešanā, 2.vieta augstlēkšanā un 3.vieta lodes grūšanā, savukārt sacensībās svaru bumbas celšanā komandu kopvērtējumā Babītes novada komanda izcīnīja otro vietu. Individuālajā vērtējumā sava vecuma grupās un svara kategorijās pirmās vietas izcīnīja  Babītes novada iedzīvotāji Viesturs Gargurnis (70+), Bruno Liberts (85+), Inese Brāže (55+), Anna Bature (70+).

VOLEJBOLS

1.martā Latvijas čempionātā sievietēm notika pēdējās spēles grupu turnīrā. Ar diviem zaudējumiem SK „Babīte” noslīdēja uz tabulas pēdējo –  astoto –  vietu.

NOVUSS

29.februārī ar pēdējo –  5. posmu –  noslēdzās Latvijas komandu čempionāts novusā visās līgās. Virslīgas čempionāta pēdējā posmā izcīnot vēl trīs uzvaras, SK „Babīte” ar 35 punktiem pirmo reizi sacensību vēsturē ierindojās 3.vietā, iegūstot bronzas medaļas. Komandā spēlēja Ainārs un Juris Grosēni, Igors Ramba, Alfrēds Reinsons un Rūdolfs Vēmanis. Apsveicam laureātus ar teicamu sasniegumu!

Otrās līgas komanda pēdējo posmu aizvadīja Liepājā. Uzvarot Rīgas „Lettonia” komandu (29:21), pagarinājumā zaudējot Grobiņai (29:31) un Priekulei (21:29), ar 30 punktiem otrās līgas čempionātā ierindojās 5. vietā.

21.martā sāksies Latvijas čempionāts novusā dubultspēlēs vīriešiem. Pavisam sacensībām pieteikušas 119 vīriešu pāri, kuri sadalīti 12 zonās. Pēc pirmās kārtas tālākām sacensībām kvalificējušies četri pāri –  Ainārs Grosens ar Igoru Rambu, Gaidis Čoders ar Raivi Jansonu,  Sergejs Varša ar Staņislavu Kojaloviču un Jānis Saukitens ar Andri Gaili.

PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

29.februārī Zaķumuižā noslēdzās sacensības telpu futbolā. Aizbraucot uz finālspēlēm ar daudz vājāku sastāvu kā priekšsacīkstēs, pusfinālā nācās samierināties ar zaudējumiem –  Stopiņu novadam ar rezultātu 0:5 un spēlē par 3.vietu –  Ķekavas novadam ar rezultātu 5:11. Babītes novada komanda ierindojās 4. vietā astoņu pašvaldību konkurencē.

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

7.martā Babītes sporta kompleksā notika atklātās sacensības galda spēļu 4 x cīņā, dubultspēles, kurās piedalījās deviņu pāru komandas no Rīgas pilsētas, Ķekavas, Mālpils, Mārupes un Babītes novadiem. Dalībnieki sacentās pa pāriem četros sacensību veidos – dambrete, galda teniss, novuss un šautriņu mešana. Par uzvarētājiem kļuva viesi no Mālpils novada –  Ģirts Lielmežs ar Edgaru Komarovu (46,5 punkti), otrajā vietā ierindojās Babītes novada pārstāvji Raivis Jansons ar

Sergeju Varšu (43 punkti), bet trešajā vietā palika Rīgas pārstāvji Antons Armuška un Gunārs Bērzs (39,5 punkti).