• +A

Sasniegumi sportā

27.12.2019 12:10

NOVUSS

14.decembrī Rīgā notika Latvijas kausa izcīņa novusa dubultspēlēs jauktajiem pāriem, kurās tiesības piedalīties ir tikai 16 labākajiem pāriem, vadoties pēc gada reitinga. Sacensībās piedalījās arī Babītes novada iedzīvotāji Jānis Saukitens un Dace Balaka, ierindojoties 15. vietā.

13.decembrī Babītes SK – SK  Coyote –  8 : 10,

21.decembrī Babītes SK – FK  Tērvete – 8 : 9.

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

NOVUSS

7.decembrī notika 2019.gada individuālais čempionāts novusā. Sacensībās piedalījās 20 dalībnieki no Babītes novada un viesi.

Rezultātu tabula – Babītes novada sporta spēles novusā

14.decembrī Babītes sporta kompleksā notika vīriešu komandu draudzības sacensības novusā „Ziemassvētku balvas”. Sacensībās piedalījās astoņas komandas no Babītes, Baldones, Jelgavas, Ķekavas, Olaines novadiem un Rīgas pilsētas. Aizraujošajās un interesantajās sacensībās uzvarēja Babītes pirmā komanda (13 punkti), 2.vietā ierindojās Babītes otrā komanda (10 punkti), bet 3.vietu izcīnīja Jelgavas novada komanda (8 punkti). Starp pāriem 1.vietā ierindojās Ainārs Grosens – Igors Ramba (Babīte 1 – 31 punkti), 2.vietā atstājot Gaidi Čoderu – Raivi Jansonu (Babīte 1 – 29 punkti), 3.vietā –  Normundu Laumani – Arni Redbergu (Baldone –  25 punkti).

Rezultātu tabula – vīriešu komandu draudzības sacensības novusā „Ziemassvētku balvas”

ZOLĪTE

15.decembrī notika piektais – šī gada pēdējais posms –  kāršu spēlē „zolīte”.

Sacensībās piedalījās 15 dalībnieki. Labākie posmā:

Sieviešu konkurencē: 1.vieta Ievai Ķelpei, 2.vieta Initai Reikai, 3.vieta Dzintrai Sviklei,

Vīriešu konkurencē: 1.vieta Sergejam Varšam, 2.vieta Uldim Lagzdiņam, 3.vieta Vladislavam Ribulim.

GALDA SPĒĻU DAUDZCĪŅA

21.decembrī Babītes sporta kompleksā notika galda spēļu daudzcīņas sacensības individuālajā vērtējumā. Sacensībās piedalījās 21 dalībnieks no Babītes, Ķekavas, Mārupes, Jelgavas, Salaspils, Tukuma novadiem un Rīgas pilsētas. Piecu veidu sacensību kopvērtējumā trešajā vietā ierindojās Babītes novada iedzīvotājs Sergejs Varša (19 punkti), otrajā vietā  – Antons Armuška no Rīgas (18 punkti), bet par uzvarētāju, apsteidzot visus vīriešu kārtas konkurentus, kļuva daiļā dzimuma pārstāve Līga Balode no Jelgavas novada (17 punkti).