Sestdiena, 2018. gada 15 . decembris

Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna

  • -A
  • A
  • +A

Salas sākumskolā pirmā bērnu ziemas nometne Babītes novadā

09.01.2018 12:04
Salas sākumskolā

Ierasts, ka nometnes parasti notiek vasarā, bet šogad pirmo reizi Babītes novadā arī ziemas brīvlaikā bērniem tika dota iespēja radoši pavadīt četras brīvdienas.

Salas sākumskolā no 2. līdz 5. janvārim norisinājās bērnu dienas nometne “Ziemas sapnis”, ko vadīja biedrība “Kompetences māksla”, ar kuru skolai sadarbība jau ir izveidojusies ikdienā – “Lego” robotikas pulciņa nodarbībās gan skolēniem, gan pirmsskolas “ABC” grupas audzēkņiem.

Nometnei gatavojāmies visi, gan Salas sākumskolas kolektīvs, gan nometnes vadītāji. Skolā pirms nometnes tika veiktas gan Veselības inspekcijas, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārbaudes, lai pārliecinātos, ka izvēlētā norises vieta ir droša un nometnes rīkošanai piemērota.

Nometnes organizatori cītīgi veidoja programmu, lai tēmas un radošās nodarbības būtu interesantas, saistošas un nometnes dalībniekiem nebūtu garlaicīgi. Un tā arī bija – kas tik nenotika – “Lego” robotikas nodarbības, stāsti par un ap eņģeļiem, sportiskas aktivitātes, zīmēšana ar hennu, “sapņu ķērāja” veidošana, “Escape Room” noslēpumu atrisināšana – tika meklēti apslēptie dārgumi, garšas, maņas un intuīcijas attīstīšanas spēles, aktivitātes ārā – mūsu skolas mežā, radošo vēlmju kolāžas veidošana, ziemas pasaku un teiku stāstīšana, bērnu meditācija, papīra tilta būvniecība un daudz kas cits. Četru dienu nodarbību cikls noslēdzās ar “Capoeiras” nodarbību un diskotēku ar īstām spoguļu bumbām.

Nometni apmeklēja bērni gan Babītes novada, gan arī no Rīgas, Liepājas un Tukuma.

Prieks bērnu acīs, jauni draugi, emocijas, zināšanas, labi un patiesi pārdomāti un saturīgi pavadīts laiks kopā! Būsim draugi arī turpmāk!

Plašāka informācija un fotogalerija – Salas sākumskolas mājaslapā un skolas Facebook profilā.

Nensija Priedīte,

Babītes novada pašvaldības Salas sākumskolas direktore

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/01/2018 12:04
atpakaļ