Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Salas sākumskola iesaistās jaunā projektā[:]

12.10.2015 17:06

[:lv]

Sākot ar 1.augustu, Salas sākumskola ir uzsākusi jau otro ES ERASMUS+ programmas projekta īstenošanu. Projekta “Enrich Yourself!” (“Bagātini sevi!”) ietvaros no 1.oktobra līdz Jaunajam gadam mūsu izglītības iestādē darbosies brīvprātīgā darbiniece Lucia Desetova no Slovākijas. Viņa ir 27 gadus jauna, zinātkāra, atbildīga un labsirdīga meitene, pārvalda angļu un vācu valodas, kā arī šobrīd apgūst arī latviešu valodas pamatus.

Brivpratiga Salas skolaa Lucia

Brīvprātīgā darbiniece Salas sākumskolā – Lucia Desetova no Slovākijas

Projekta “Enrich Yourself” mērķis ir bagātināt katram savu pieredzi, – mācoties vienam no otra, attīstot radošumu un sadarbības prasmes, apgūstot starpkultūru komunikāciju un neformālo izglītību. Arī skolas darbiniekiem un pedagogiem būs interesants šis laiks kopā ar Luciu, jo katram būs iespēja pielietot praksē iepriekšējā projekta ietvaros īstenoto angļu valodas kursu nodarbībās gūtās zināšanas.

Projekta gaitā brīvprātīgajai darbiniecei plānots īstenot dažādas interaktīvas un izzinošas aktivitātes gan pirmsskolā, gan sākumskolā, gan pedagogu kolektīvā: izstrādāt spēles un uzdevumus bērniem angļu valodas nodarbībām, asistēt skolas pedagogu un pirmsskolas izglītības skolotāju ikdienas darbā, piedalīties skolas pasākumu organizēšanā un plānošanā, rīkot informatīvus pasākumus arī vietējai sabiedrībai, izstrādāt savus mini projektus par savu valsti, kultūru un sabiedrību, izpētīt jaunas izglītības metodes, pieejas un instrumentus, iepazīstināt skolas kolektīvu ar tiem, kā arī ikdienā veikt savus profesionālos vērojumus un izdarīt secinājumus par apgūto, rakstot blogu.

Sadarbība ar ārvalstu brīvprātīgo darbinieci bagātinās ne tikai viņas un skolas kolektīva starppersonu un starpkultūru pieredzi, bet arī sniegs interesantu un jaunu pieredzi skolas audzēkņiem, kuri varēs droši gūt savu pirmo pieredzi, mēģinot sarunāties ar Luciu angliski.

Aija Vanaga,

Salas sākumskolas skolotāja

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/10/2015 08:48
atpakaļ