Piektdiena, 2020. gada 25 . septembris

Vārda dienas: Rauls, Rodrigo

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]„Saimīte” aktīvi uzsākusi jauno mācību gadu[:]

07.10.2015 13:26

[:lv]

Saulainā – lietainā vasara bērniem un skolotājiem paskrējusi nemanot. Iesācies jaunais mācību gads. Viss jaunais taču sākas ar lieliem plāniem un interesantām idejām. Tāpēc arī pirmsskolas izglītības iestāde „Saimīte” ieskicējusi savas ieceres lieliem un maziem darbiem.

Aizvadīts adaptācijas mēnesis. Bērni atkal mācās, rotaļājas, sporto, priecājas par katru saulainu dienu un jau pamazām, pakāpeniski realizē gada izvirzītos uzdevumus.

Pieteicāmies programmā “Cūkmena detektīvi”. Tā ir ekoprogramma pirmsskolas izglītības iestādēm. Tās mērķis ir rosināt bērnos atbildību pret vidi, vairojot izpratni par vērtīgo un lieko dabā. Programma ir tapusi ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu un veidota AS „Latvijas valsts meži” sociālās kampaņas „Nemēslo mežā!” ietvaros. Tā paredzēta 4–7 gadus veciem bērniem.  Programmas ietvaros bērni kopā ar savām audzinātājām soli pa solim atklās dažādus meža noslēpumus un kļūs par īstiem Cūkmena detektīviem.

24.septembrī mūsu iestādē visām bērnu grupām zālē noritēja Olimpiskā rīta vingrošana. 25.septembrī grupiņas „Skudriņas” un „Rakari” Olimpisko dienu pavadīja Salas sākumskolā kopā ar tās pirmsskolas vecuma bērniem. Šogad “Olimpiskās dienas 2015” devīze bija “Nebrīnies. Piedalies!”. Olimpiskā sporta veida – basketbola popularizēšanai. Un pašās mēneša beigās – 29.septembrī āra laukumos bērni izpriecājās sportiskā pasākumā „Rudens Rūķa noslēpumainā darbnīca”. Šajā dienā bērni sportoja, rotaļājās, pelnīja uzvaras balvas un noslēgumā paši gatavoja garšīgus cienastus sev un saviem vecākiem.

Rudens svētkiSp.d.Sporta diena

Tā pie mums pasākums aiz pasākuma aizpilda ikdienas un bērni to izbauda – cits aktīvāk un ar lielu aizrautību, cits vēl nedaudz bikli, jo bērnudārza apmeklējumu uzsācis nesen. Mūsu pamatnostādne – katram pēc spējām un vajadzībām.

Lai mums visiem piedzīvojumu un jaunu atklāsmju mācību gads!

Ruta Bārzdaine,

 PII “Saimīte” vadītājas vietniece mācību jomā

Foto no PII “Saimīte” arhīva

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/10/2015 09:35
atpakaļ