Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Rudens aktivitātes Babītes PII[:]

12.10.2015 17:43

[:lv]Septembrī Babītes pirmsskolas izglītības iestādē jau kā gaidīta tradīcija ir Tēvu dienas svinēšana. Šim notikumam bērni gatavojās ar lielu prieku un atbildības sajūtu – veidoja dāvanas, Rūķīšu grupas bērni savus tētus sagaidīja ar pašu ceptām picām un aicināja kopā darboties āra laukumā. Grupas Mārītes bērni savus tētus pārsteidza ar jautrām dejām, dziesmām un sportiskām aktivitātēm, kurās iesaistījās arī mammas.

Rosinot bērnus iepazīt lauku sētu un tur dzīvojošos dzīvniekus un ikdienas darbu, rūpējoties par tiem, Rūķīšu un Mārīšu grupu bērni kopā ar skolotājām devās ekskursijā uz Jelgavas novada zemnieku saimniecību “Pie Tēvoča Garika”. Lai iepriecinātu lauku sētas iemītniekus – pundurkaziņas, sprogainās cūkas, ponijus un mājputnus, bērni un vecāki bija sarūpējuši cienastus – kaltētu maizīti, burkānus un ābolus.

Ražas mēnesis ar veselīgajām rudens veltēm – svaigiem pašmāju dārzeņiem un augļiem rosināja rīkot sulu spiešanas aktivitātes. Bērni grupās gatavoja biešu, burkānu un ābolu sulas, kā arī veselīgos smūtijus. Uzņemot veselīgos vitamīnus, bērni nu gatavi dzestrajam rudenim.

Sagatavots pēc Maritas Aplokas sniegtās informācijas

Foto no Babītes PII arhīva

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/10/2015 17:48
atpakaļ