Piektdiena, 2020. gada 30 . oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Prieks dot [:]

14.01.2016 13:38

[:lv] 

Gada nogalē jau vēstījām, ka Salas sākumskolas labdarības projekts, kurā novada iedzīvotāji ziedoja gan apģērbu un citas sadzīvā noderīgas lietas, gan gatavoja dāvaniņas tiem, kuriem dzīvē neklājas tik viegli, guva ļoti lielu iedzīvotāju atsaucību. Ar Salas sākumskolas pateicības rakstu iespējams iepazīties ŠEIT

 

Savukārt Babītes pirmsskolas izglītības iestādes bērni gada nogalē sasildīja Babītes sirmgalvju sirdis, sniedzot svētku koncertus un apdāvinot ar pašu gatavotajām dāvaniņām. 

 

2015.gads noslēdzies ar labi padarīta darba sajūtu. Gada nogale ir laiks, kad mēs vēlamies viens otru iepriecināt. Pats lielākais prieks, ja mēs varam otram sniegt mazumiņu sava laika, gaišas domas un savu smaidu. Šo patieso vērtību – otram dot – gūst arī Babītes pirmsskolas izglītības iestādes bērni.

Decembrī bērni kopā ar saviem vecākiem sarūpēja mīļas un noderīgas dāvaniņas Babītes sirmgalvjiem. Tāpat bērni varēja atnest uz iestādi kādu no savām mīļajām rotaļlietām, ar kuru vēlētos iepriecināt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazos pacientus.

Dāvaniņas Babītes sirmgalvjiem skolotājas ar bērniem nogādāja personīgi. Patiesa sajūsma un sirsnība bija jūtama, kad mazie ciemiņi iepriecināja ar Ziemassvētku dziesmām.

Savukārt janvāris ir atnācis ar lielu dāvanu bērniem, iepriecinot visus ar sniegu, ļaujot sākties slēpošanas sezonai!

Prieks dot

 

 

Babītes pirmsskolas izglītības iestādes bērniem sniega un slēpošanas prieks. Foto: Babītes PII arhīvs.

Marita Aploka,

Babītes PII vadītājas vietniece izglītības jautājumos

Arī Sociālais dienests gandarīts par bērnu, līdzcilvēku, Babītes novada uzņēmumu rūpēm, svētku laikā iepriecinot novada mazaizsargātos iedzīvotājus.

 

Laiks kā vienmēr tālāk steidzas,

Jaunā gada gaitās sauc.

Lai nekas nav nepaveicams,

Lai ir prieka, laimes daudz!

 

Jaunais gads atnācis ar baltu sniegu, gaišām domām, mīļām sirdīm un jaunu darba sparu. Priecājamies par aizvadītajiem Ziemassvētkiem, par dāsnajām dāvanām novada mazaizsargātajiem iedzīvotājiem, kuras sarūpēja Babītes novada uzņēmums SIA “Saliena Development”, biedrības “Vides komunikācija” vadītāja Krista Pētersone, SIA “Liepājas pagrieziens” vadītāja Anna Olekša, kā arī Babītes vidusskolas skolotāja Iveta Bude un keramikas studija “Vinda”.

Paldies pirmsskolas izglītības iestādes “Saimīte” bērnu ansamblim par jaukajiem muzikālajiem mirkļiem Daudzfunkcionālajā sociālajā pakalpojuma centrā, kur tika iepriecināti novada vecākie iedzīvotāji.

Jauno gadu uzsāksim ierastajā ritmā, Daudzfunkcionālajā sociālajā pakalpojuma centrā aicinām apmeklēt mākslas nodarbības, kas ir guvušas lielu iedzīvotāju atsaucību.

Atgādinām, ka turpina darboties “zupas virtuve”, kā arī ir iespējams apmeklēt psihologa vadītās nodarbības dažādu interešu grupām. Vairāk informācijas, zvanot uz tālruņa numuru 66662859.

Lai mums visiem kopā izdodas sasniegt nesasniedzamo un paveikt nepaveicamo!

 

Kristīne Kalote,

Sociālā dienesta vadītāja

 

 

 [:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/01/2016 13:38
atpakaļ