Pirmdiena, 2021. gada 25 . oktobris

Vārda dienas: Beatrise, Beāte

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Pirms jaunā – par sasniegto iepriekšējā[:]

23.08.2016 15:52

[:lv]Uz jaunā mācību gada ikgadējo konferenci, par kuras norises vietu šogad izvēlēts Babītes Kultūrizglītības centrs, šodien pulcējās Pierīgas izglītības iestāžu administrācijas un arodbiedrības pārstāvji.

Konferences dalībnieku darba kārtībā bija ieskats Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes darbība pamatjomās 2015./2016.m.g., nomināciju un balvu pasniegšana izglītības iestādēm, pedagogiem un arodorganizācijām, paneļdiskusija par pedagogu izaugsmes, karjeras iespējām un profesionālās darbības izvērtēšanā u.c. tēmas.

Konferences sākumā uzrunu klātesošajiem teica Pierīgas Izglītības Kultūras un Sporta pārvaldes (PIKSP) vadītājs Oļģerts Lejnieks, sakot, ka “katrā izglītības iestādē ir kas tāds, kas ir labāks nekā citai”, novēlēja spēku, enerģiju un veiksmi jaunu virsotņu sasniegšanā jaunajā mācību gadā.

1 O Lejnieks

 

Pierīgas izglītības iestāžu pārstāvjus uzrunāja arī Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence, kurš vēstīja par jaunu privāto starptautisko izglītības iestāžu atvēršanu Babītes novadā gan šogad, gan nākamgad, kas novadu dara par neoficiālu starptautiskās izglītības centru, sniedzot atpazīstamību.

IMG_8943

Atskatoties uz iepriekšējā mācību gadu, PIKSP informēja par spilgtākajiem skolēnu mācību sasniegumiem olimpiādēs, centralizētajos eksāmenos un interešu izglītības konkursos. Salīdzinot ar valsts kopējiem rādītājiem 12.klašu centralizēto eksāmenu angļu, latviešu valodās un matemātikā, kopumā Pierīgas skolas uzrādījušas labākus rezultātus.

Tā, piemēram, matemātikas eksāmenā, kur vidējais valsts rādītājs ir 36%, Babītes vidusskolai 52%, kas to ierindo 2.vietā Pierīgas skolu konkurencē. Dalītu 2.-4.vietu Pierīgā Babītes vidusskola ieņem arī nominācijā “Izcilākie sasniegumi interešu izglītības skatēs”. Augstā 2.vieta Babītes vidusskolai, piekāpjoties Ādažiem vien par četriem punktiem, izvērtējot skolēnu sporta spēļu rezultātus.

IMG_8947

 

Koklētāju ansambļa “Balti” priekšnesums.

IMG_8949

PIKSP sveic jaunajā mācību gadā Pierīgas izglītības iestādēm pievienojušos vadītājus, tostarp Salas sākumskolas direktori Nensiju Priedīti.

IMG_8956 - Copy

Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga saņem pateicību par atsaucību dažādu semināru, olimpiāžu un konkursu rīkošanā.

 

Lelde Drozdova-Auzāne,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 [:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 23/08/2016 15:52
atpakaļ