• A
  • +A

[:lv]Pirmo reizi SK vēsturē ”Babīte” iekļūst Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā[:]

20.07.2015 09:01

[:lv]Sporta kluba „Babīte” Latvijas čempionāta 2.līgas futbola komanda ir uzsākusi dalību 2015./2016.gada sezonas Latvijas Kausa izcīņas turnīrā, pirmo reizi sporta kluba vēsturē iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Pirmajā posmā piedalījās 2.līgas čempionāta klubi un tie klubi, kas ir Latvijas Futbola federācijas biedri. 8.jūnijā Babītes sporta kompleksa āra futbola laukumā sporta klubs „Babīte” uzvarēja FK „Ādaži” ar rezultātu 3:1. Jau otrajā posmā kausa izcīņai pievienojās arī 1.līgas čempionāta klubi, un pēc izlozes 8.jūlijā Piņķos SK „Babīte” spēlēja ar 1.līgas komandu FK „Smiltene”/BJSS, gūstot uzvaru ar tādu pašu rezultātu kā pirmajā posmā – 3:1. Otrā posma 2.kārtas spēlē „Babīte” turpināja savu uzvaru sēriju, un 11.jūlijā Olainē ar rezultātu 1:0 izrādīja pārākumu mājiniekiem – AFA Olaine komandai. Savukārt 13.jūlijā, kad notika trešā posma jeb astotdaļfināla pāru izloze, noskaidrojās, ka SK „Babīte” automātiski ir iekļuvusi ceturtdaļfinālā, jo Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfinālā netika iekļauta FB Gulbene.