Trešdiena, 2018. gada 23 . oktobris

Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis

  • -A
  • A
  • +A

Piņķu un Annas kapsētu administrācijas informācija; Svecīšu vakars 26.novembrī

24.11.2017 10:36
Kapseta

Piņķu un Annas kapsētas administrācija turpina klientu pieņemšanu Piņķu Sv. Jāņa baznīcas telpās līdz šā gada 30. novembrim.

Aicinām Piņķu kapu aprūpētājus (apbedīto tuviniekus) noslēgt līgumu ar kapsētas īpašnieku – Piņķu Sv. Jāņa evaņģēliski luterisko draudzi – un pārreģistrēt vecos, līdz 2016. gadam slēgtos līgumus par savu tuvinieku kapavietām.

Piņķu un Annas kapsētas kapavietu apsaimniekotāji (apbedīto tuvinieki) tiek aicināti savlaicīgi samaksāt ziedojumu kapsētu uzturēšanai – 10 eiro par kapavietu gadā (neatkarīgi no apbedījumu skaita kapavietā). Ikgadējo ziedojumu par kapavietu var samaksāt skaidrā naudā, kā arī Piņķu Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskās draudzes norēķinu kontā LV39UNLA0003000701117, norādot kapavietas numuru vai apbedītā vārdu un uzvārdu un gadu, par kuru maksāts ziedojums.

Piņķu kapsētā tiks veikta ilgi nekoptu kapavietu aktēšana un to kapavietu iezīmēšana, kuru apsaimniekotāji ignorē kapsētas administrācijas informatīvos aicinājumus par ikgadējo maksājumu un līguma slēgšanu. Kapsētas īpašnieks ir tiesīgs noteiktajā kārtībā pieņemt lēmumu par nekoptas bezsaimnieka kapavietas nodošanu jaunam nomniekam.

Apmeklētāju pieņemšana kapavietas ikgadējā ziedojuma un kapavietas nomas līguma jautājumos notiek šādos laikos:

  • otrdienās plkst. 12.00 – 16.00;
  • trešdienās, ceturtdienās un piektdienās plkst. 10.00 – 14.00;
  • sestdienās plkst. 10.00 – 16.00;
  • svētdiena un pirmdiena – brīvdiena.

Kontaktinformācija:

  • administrators Jānis Amols, tālr. nr. 29642583 (līgumu un ikgadējo ziedojumu jautājumi, ziņas par apbedītajiem);
  • kapsētas pārzinis Andris Vismanis, tālr. nr. 28336033 (apbedīšana, jaunas kapavietas iegāde, kapsētu apsaimniekošanas jautājumi);
  • kapsētu administrācijas e-pasta adrese: pinkukapi@gmail.com.

Informāciju par Piņķu kapsētā apbedītajiem var meklēt interneta vietnē „Cemety.lv”.

Kapavietu apsaimniekotāji un apbedīto tuvinieki ir laipni aicināti kontaktēties ar kapsētu administratoru Jāni Amolu un sniegt ziņas par saviem apbedītajiem tuviniekiem.

Piņķu Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze un kapsētu administrācija sirsnīgi pateicas kapsētu apsaimniekotājiem par sadarbību un par jūsu ziedojumiem!

Mūžības svētdiena jeb svecīšu vakars kapsētās šogad notiks svētdien, 26. novembrī. Piņķu evaņģēliski luteriskā draudze aicina visus uz Mūžības svētdienas muzikālu dievkalpojumu Piņķu Sv. Jāņa baznīcā 26. novembrī plkst. 11.00.

Jānis Amols,

Piņķu draudzes kapu administrācijas

kapsētas administrators

Pēdējais atjaunošanas datums: 27/11/2017 08:37
atpakaļ