2017. gada 21 . septembrī

Vārda dienas: Mariss, Matīss, Modris

  • -A
  • A
  • +A

Piņķos viesosies norvēģu ansamblis „mMokkat”

08.09.2017 08:55
Piņķos viesosies norvēģu ansamblis

12. oktobrī plkst. 19.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā Piņķos notiks norvēģu ansambļa „mMokkat” un Babītes novada jauktā kora “Atskaņa” koncerts.

Diriģente Marija Malmstena Latviju, Rīgu un Babītes novadu apmeklēs jau piekto reizi. Enerģiskā diriģente vada vairākus korus un ansambļus. Trīs no tiem jau viesojušies Piņķos. Izveidojusies draudzība ar kori „Atskaņa”, un koris divas reizes bijis arī atbildes vizītē Norvēģijā.
Vokālo ansambli „mMokkat” veido astoņas labākās dziedātājas no lielajiem koriem. Ansamblim, kas ļoti daudz koncertē Norvēģijas rietumkrastā, šogad aprit 10 gadu. „mMokkat” repertuārā ir gan tautasdziesmas, gan renesanses, gan romantisma laika mūzika. Ansamblis pārsvarā dzied a cappella. Notiek aktīva sadarbība ar komponisti Kjersti Folleso, kura arī pati dzied ansamblī un kuras kompozīcijas un aranžējumi ir iekļauti gaidāmā koncerta repertuārā. Trīs no ansambļa dalībniecēm ir profesionālas mūziķes. Ansambļa sniegums vienmēr ir ļoti dzidrs un niansēts. Marijai Malmstenai dziedāšana ir ne tikai profesionāla nodarbe, bet dzīvesveids – tā dzirkstī arī „mMokkat” priekšnesums.
12.oktobrī plkst.19.00. aicinām uz koncertu Piņķos!

Ginta Pētersone,
jauktā kora “Atskaņa” diriģente

Pēdējais atjaunošanas datums: 08/09/2017 08:56
atpakaļ