Ceturdiena, 2020. gada 01 . oktobris

Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Piņķos otro reizi šosezon tikušās Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-14 grupas komandas[:]

24.01.2017 14:10

[:lv]Kārtējās sezonas spēles aizvadījušas Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-14 vecuma grupas komandas, kas 22. janvārī pulcējās Babītes sporta kompleksā Piņķos.

Rezultatīvākās komandas patlaban ir FS Metta/OSC un Rēzeknes BJSS komandas. Rīdzinieces guva panākumus pār SK Babīte (14:0), sava kluba otru komandu FS Metta/OSC Rīga (14:0) un FK Iecava (5:0), savukārt rēzeknietes bija pārākas mačos pret Rīgas Futbola skola (3:0), FK Liepāja (8:0) un SK Imanta/Talsu NSS (8:0). Abas vienības līdz ar to uzvarējušas visās sešās līdzšinējās spēlēs un ieņem pirmās divas kopvērtējuma vietas.

Tikmēr uz turnīra tabulas trešo pozīciju pakāpusies AFA Olaine komanda, kas svētdien Piņķos guva trīs uzvaras pār SK Imanta/Talsu NSS (4:2), SK Līderis (2:0) un FK Liepāja (5:0). Olainietes līderēm zaudē trīs punktus, bet par diviem punktiem mazāk Rīgas Futbola skolai, kas sezonas otrajā sabraukumā bez zaudējuma Rēzeknes pārstāvēm uzvarēja SK Babīte (6:0) un cīnījās neizšķirti ar FK Iecava (2:2).

Visām čempionāta komandām ir vismaz trīs punkti. Aiz labāko piecinieka ir SK Imanta/Talsu NSS, SK Babīte, FK Liepāja, SK Līderis un FS Metta/OSC Rīga.

Šīs vecuma grupas čempionāta noslēdzošās spēles notiks 4. februārī Spuņciemā.


 

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts no janvāra līdz martam norisinās četrās vecuma grupās. Ja iepriekšējā sezonā tajā piedalījās kopumā 39 komandas, tad jaunais sacensību sasaukums pulcē jau 51 komandu. Vecākajā grupā dalībnieku skaits pieaudzis par piecām vienībām, U-14 un U-12 vecuma grupās par attiecīgi četrām un trim komandām, bet jaunākajā grupā sacensībās startējošo vienību skaits nemainīgi ir astoņas.

Sacensību kalendārs paredz, ka dažādo vecuma grupu sabraukumi šajā sezonā norisinās Rīgā, Spuņciemā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā, Priekuļos, Maltā, Piņķos un Olainē.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Teksts un foto:

Toms Ārmanis,

Latvijas Futbola federācijas sabiedrisko attiecību speciālists

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 24/01/2017 14:10
atpakaļ