2017. gada 27 . martā

Vārda dienas: Eiženija, Ženija

  • -A
  • A
  • +A

Bibliotēka

Piņķos notiks seminārs par VID e-pakalpojumiem

17.03.2017 14:25
datori

Turpinot E-prasmju nedēļas pasākumus pašvaldības iestādēs, 4. aprīlī plkst. 11.00 Babītes novada pašvaldības bibliotēkā Piņķos (Jūrmalas ielā 14A) aicinām uz tikšanos ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvjiem, kuri iedzīvotājiem piedāvās ieskatu Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) sniegtajās iespējās, lielāko uzmanību veltot stāstījumam par gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu un pārmaksāto nodokļu atgūšanu, kā arī iepazīstinās ar VID mobilo aplikāciju čeku uzkrāšanai “Attaisnotie izdevumi”.

Semināra laikā VID speciālisti informēs un palīdzēs iesniegt Gada ienākumu deklarāciju gan tiem nodokļu maksātājiem, kuriem tā jāsniedz obligāti līdz šī gada 1. jūnijam, gan tiem, kuri vēlas to iesniegt brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par izglītību, ārstniecību, iemaksām pensiju fondos u.c. attaisnotajiem izdevumiem.
Lai semināra ietvaros varētu elektroniski iesniegt Gada ienākumu deklarāciju, lūdzam apmeklētājus ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti), internetbankas kodu karti un attaisnojuma dokumentus (maksājumi par izglītību (tajā skaitā par bērnu interešu izglītību), medicīnas un zobārstniecības pakalpojumiem), kas skenētā veidā būs jāpievieno Gada ienākumu deklarācijai.

Informācija sagatavota pēc VID Sabiedrisko attiecību daļas sniegtās informācijas

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/03/2017 14:45
atpakaļ