2018. gada 18 . janvārī

Vārda dienas: Antis, Antons

  • -A
  • A
  • +A

Piņķos notiks Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncerts „Mēs dejosim no visas sirds”

04.01.2018 10:28
Deju svētku ieskaņas koncerts- afiša

Šī gada 10.februārī plkst. 17.00 Babītes vidusskolas aktu zālē Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrs un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dārta” organizē Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncertu „Mēs dejosim no visas sirds”.

Deju koncertā, kas tiek rīkots, gatavojoties šīs vasaras XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, piedalīsies Babītes novada Kultūrizglītības centra Bērnu un Jauniešu deju kolektīvs „Kaspīne” (vadītāja Dace Veide), Ķekavas novada tautas deju ansamblis „Zīle” (vadītāja Vita Timermane), Rīgas Mākslas un Mediju tehnikuma jauniešu deju kolektīvs „Dārdari” (vadītāja Lilija Lipora) un Lietuvas Republikas Jurbarkas pilsētas deju kolektīvs „Nemunelis” (vadītāja Jolanta Telišauskienė).

Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncertā „Mēs dejosim no visas sirds” tiks dejotas plānotā deju lieluzveduma „Māras zeme” programmas dejas. Lieluzveduma mākslinieciskie vadītāji ir Jānis Ērglis un Jānis Purviņš. Ieskaņas koncerti ir nozīmīgs posms ikvienam deju kolektīvam, lai pēc iespējas labāk sagatavotos vasaras lielajam notikumam.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem notiks no 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Tajos paredzēti četri deju lieluzveduma “Māras zeme” koncerti Daugavas stadionā, kuros piedalīsies arī abas “Dārtas” deju grupas.

Tā kā biļetes uz deju svētku koncertiem tiks pārdotas ierobežotā daudzumā, tad šī ir lieliska iespēja apmeklēt koncertu bez maksas un iepazīties ar deju lieluzveduma repertuāru minēto kolektīvu izpildījumā.

Evelīna Vanaga
Deju kolektīvs “Dārta”

Pēdējais atjaunošanas datums: 04/01/2018 11:27
atpakaļ