Trešdiena, 2019. gada 20 . marts

Vārda dienas: Irbe, Made

  • -A
  • A
  • +A

Pilnveido savas argumentēšanas prasmes un iesaisties

16.03.2018 09:31
jauniesi_runa

Vai vēlies iemācīties argumentēt savu viedokli? Kādām īpašībām, prasmēm un attieksmēm jāpiemīt labam oratoram? Vai vēlies uzzināt, kādai jābūt pārliecinošai runai? Kritiskās domāšanas un argumentācijas darbnīca piedāvā jauniešiem pilnveidot prasmes savu ideju aizstāvēšanai un iesaistei. Tā notiks Olaines 1. vidusskolas konferenču zālē 26. martā plkst. 16.00.
Pasākuma laikā jaunieši mācīsies, kā veidot spēcīgus un pamatotus argumentus par konkrētām tēmām, kā atpazīt loģikas kļūdas savos un oponentu izteikumos. Tāpat būs iespēja mācīties atspēkot oponentu izteiktos argumentus pēc konkrētas struktūras, uzzināt, kāda ir pārliecinoša runa, kā arī pilnveidot savas publiskās runas un uzstāšanās prasmes. Jaunieši pievērsīs uzmanību arī dažādiem attīstības plānošanas dokumentiem un plānos, kā aizstāvēt savas idejas novadu attīstībai.
Dalība pasākumā ir bez maksas. Dalība prioritāri Babītes, Mārupes un Olaines novadu jauniešiem (transports tiks nodrošināts). Pieteikšanās: ej.uz/localactionyouth_runa.
Darbnīca tiek organizēta projektā LOCAL ACTION YOUTH. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Brigita Medne,
projekta “LOCAL ACTION YOUTH” vadītāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 16/03/2018 09:38
atpakaļ