Pirmdiena, 2020. gada 13 . jūlijs

Vārda dienas: Margarita, Margrieta

  • -A
  • A
  • +A

PII “Babīte” audzēkņi iepazīst lidostas darbu

09.09.2019 09:51

Babītes novadam sadarbojoties  ar VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, piektdien, 6.septembrī, pirmsskolas izglītības iestādē “Babīte” notika lidostas organizēts izzinošs, atraktīvs pasākums bērniem. Lidostas darbinieki bērniem bija sarūpējuši iespēju piedalīties radošajās darbnīcās – krāsot un dekorēt lidmašīnu modelīšus -, izzināt, kādus priekšmetus drīkst pārvadāt rokas bagāžā un kādus nedrīkst, izmēģināt metāla detektoru darbībā, kā arī iepazīties ar lidojumu koordinatoru žestiem un atribūtiku – zižļiem, kas palīdz nosēdināt lidmašīnas lidostās.

Sadarbības memorandu, kas paredz dažādu pasākumu īstenošanu vietējiem novada iedzīvotājiem,  Babītes novada pašvaldība un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” noslēdza 2018. gada 15. februārī.

Šogad sadarbības memoranda ietvaros plānoti vēl trīs pasākumi  – bezmaksas ekskursija Lidostā “Rīga” pirmsskolas izglītības iestādes “Babīte” audzēkņiem, koncerts Babītes novada senioriem un “Pensionāru un politiski represēto personu labdarības biedrības” biedriem, kā arī Ziemassvētku labdarības akcija Babītes novada senioriem un invalīdiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/09/2019 13:06
atpakaļ