2017. gada 25 . jūlijā

Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna

  • -A
  • A
  • +A

28. jūlijā novada nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas pieredzes „lidojumā” kopā ar “Pierīgas partnerību”

24.07.2017 11:13
PP Pieredzes lidojums 28.07.

Braucienā vēl ir brīvas vietas!

Biedrība „Pierīgas partnerība” Babītes, Mārupes un Olaines novada nevalstisko organizāciju pārstāvjiem organizē pieredzes apmaiņas braucienu, lai klātienē iepazītu nevalstisko organizāciju darbu visos trīs novados. Braucienā varēs smelties jaunas idejas, gūt iedvesmu, dalīties ar savām zināšanām un iegūt kontaktus, kas var noderēt kopīgai sadarbībai un novadu attīstībai nākotnē!

Brauciens sākumpunkts – Babītes novadā (vieta tiks precizēta) 28. jūlijā pulksten 10.00, noslēgums – Olaines novada Jāņupē ap pulksten 17.00.

Pieteikties braucienam var interneta vietnē ej.uz/pp_lidojums.

Vairāk: Alīna Lukjanceva, e-pasta adrese info@pierigaspartneriba.lv, tālruņa numurs 28644888.
Precīzāka brauciena programma sekos.

Dalība braucienā ir bez maksas. Transports tiks nodrošināts. Brauciens ir viena no aktivitātēm projektā „NVO atbalsta nodrošināšana Olaines, Babītes un Mārupes novadā”, ko īsteno biedrība „Pierīgas partnerība” un atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākuma afiša

Darba kārtība

Biedrība „Pierīgas partnerība”
www. pierigaspartneriba.lv

Projektā “NVO atbalsta nodrošināšana Olaines, Mārupes un Babītes novados” biedrība veic pētījumu par novadu nevalstiskajām organizācijām, kā arī veicina pieredzes apmaiņu un zināšanu pilnveidošanu.

Pētījums par nevalstiskajām organizācijām

Biedrība “Pierīgas partnerība” veic pētījumu, lai noskaidrotu Mārupes, Babītes un Olaines novados reģistrēto aktīvo nevalstisko organizāciju vajadzības efektīvai to mērķu sasniegšanai un teritorijas attīstībai.

Aizpildi un piedalies pētījumā arī Tu! Aptauja šeit.

Atbildes tiks izmantotas apkopotā veidā, un veidos daļu pētījuma “NVO atbalsta punkta rīcības plāns”. Aptauju aicinātas aizpildīt arī iedzīvotāju grupas, kas nav reģistrējušās kā biedrības vai nodibinājumi (šādā gadījumā otrajā jautājumā ierakstiet, ka esat neformāla iedzīvotāju apvienība).

Papildu info: www.pierigaspartneriba.lv, info@pierigaspartneriba.lv, 28644888.

Aktivitāte noris projektā “NVO atbalsta nodrošināšana Olaines, Babītes un Mārupes novados”, ko īsteno biedrība “Pierīgas partnerība” un atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 25/07/2017 11:54
atpakaļ