Sestdiena, 2019. gada 19 . oktobris

Vārda dienas: Drosma, Drosmis, Elīna

  • -A
  • A
  • +A

Pieci novadi uzsāk kopēju projektu Lielupes atveseļošanai un ūdens tūrisma attīstībai

01.03.2018 13:30
8

1.martā Babītes, Ozolnieku,  Bauskas, Rundāles un Jelgavas novada pašvaldības un trīs lauku partnerības – “Lauku partnerība “Lielupe”, biedrība “Pierīgas partnerība” un “Bauskas rajona lauku partnerība” – tikās Jelgavā, lai svinīgi parakstītu līgumu par sadarbību kopēja projekta  “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” īstenošanā.

Tādējādi Lielupei piegulošās pašvaldības un privātās personas (fiziskas un juridiskas) piedalīsies upes atveseļošanas pasākumos, kas ļaus attīstīt ūdens tūrisma pakalpojumu infrastruktūru un veicinās upes izmantošanu, ūdens aerāciju un upes atveseļošanos.

Projekta īstenošanas laikā paredzēta upes krastu tīrīšana, ūdens tūrisma infrastruktūras izveide (norādes zīmes un pontonu laipas-piestātnes), tūrisma maršrutu izveide, semināru organizēšana par Lielupes atveseļošanas nozīmību, jaunu un esošo tūrisma pakalpojumu vietu attīstīšana, sekmējot uzņēmējdarbības attīstību un sadarbību starp publisko un privāto sektoru. Plānots arī izveidot interaktīvu vides objektu – Lielupes sākuma simbolu ar informāciju par upi.

Projekts “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” (17-00-A019.332-000006) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Prezentācija no projekta atklāšanas pasākuma: PDF (autors: Inese Baumane)

Informāciju apkopoja

Ilze Aizsila

Babītes novada pašvaldība sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 02/03/2018 08:29
atpakaļ