Pirmdiena, 2020. gada 03 . augusts

Vārda dienas: Augusts

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Piecas Babītes mūzikas skolas audzēknes izcīna iespēju piedalīties Valsts kokles spēles konkursa finālā[:]

26.01.2016 13:12

[:lv]23.janvārī Babītes mūzikas skolā notika Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle – Kokles spēle Valsts konkursa II kārta, kurā kopumā piedalījās 20 dalībnieku (solistu) no Babītes mūzikas skolas, Ādažu mūzikas un mākslas skolas, Jāņa Dūmiņa Baldones mūzikas skolas, Berģu mūzikas un mākslas skolas, Mārupes mūzikas un mākslas skolas, Ķekavas mūzikas skolas un Saldus mūzikas skolas. Babītes mūzikas skolu konkursā pārstāvēja septiņas dalībnieces, no kurām piecas tika nominētas dalībai finālā.

Konkurss ritēja četrās vecuma kategorijās, un lielajam finālam, kas 11. , 12.februārī notiks A.Dombrovska mūzikas skolā, no katras kategorijas izvirzīja divus dalībniekus, kuri II kārtā ieguva augstāko punktu skaitu.

Saskaitot II kārtas dalībnieku iegūtos punktus, finālam tika izvirzīti seši (no ceturtās vecuma kategorijas finālisti netika izvēlēti), no kuriem piecas ir Babītes mūzikas skolas audzēknes un viena Ķekavas mūzikas skolas pārstāve.

Valsts konkursa finālā Babītes mūzikas skolu pārstāvēs:

I kategorijā- Roberta Indričāne, 1.klase (II kārtā ieguva I vietu)

II kategorija – Elizabete Pliene, 3.klase (II kārtā ieguva I vietu)

Kristīne Kozlovska ,3.klase (II kārtā ieguva II vietu)

III kategorija – Kritīne Tukre, 5.klase (II kārtā ieguva I vietu)

Alise Paula, 5.klase (II kārtā ieguva II vietu)

Lai gan abu Babītes mūzikas skolas koklētāju sniegums konkursā atzinīgi vērtējams, pavisam mazliet ceļazīmei uz finālu pietrūka II kategorijas pārstāvei Elīnai Čirkunai, kura ieguva augsto III vietu, un 4.klases audzēknei Laurai Tomelei, kurai IV vieta savā grupā.

Ziņa sagatavota pēc Babītes novada koklētāju ansambļu “Balti” un “Dzītariņi” vadītājas Valdas Bagātas sniegtās informācijas

Foto no Babītes mūzikas skolas arhīva

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 26/01/2016 13:13
atpakaļ