Trešdiena, 2020. gada 03 . jūnijs

Vārda dienas: Ineta, Inta, Intra

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Personas ar invaliditāti un viņu asistentus aicina piedalīties aptaujā [:]

21.10.2015 15:28

[:lv]Valsts kontroles lietderības revīzijas „Personām ar invaliditāti nepieciešamo asistenta pakalpojumu nodrošināšanas efektivitāte” ietvaros līdz  2.novembrim tiek veikta personu ar invaliditāti un viņu asistentu aptauja, lai novērtētu ieinteresēto personu apmierinātību ar asistenta pakalpojumu.

Valsts kontrolei ir būtiski aptaujā iesaistīt pēc iespējas vairāk personu ar invaliditāti un viņu asistentus, jo viņi ir tie, kuri visprecīzāk var sniegt vērtējumu un informāciju par pakalpojuma priekšrocībām un trūkumiem, kā arī par nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Lai veicinātu pakalpojuma lietotāju un sniedzēju aktīvu iesaistīšanos atbilžu sniegšanā, aicinām piedalīties Valsts kontroles aptaujā, kas atrodama Valsts kontroles mājaslapā www.lrvk.gov.lv, spiežot uz aptaujas banera „Aptauja par asistenta pakalpojumu” vai arī interneta vietnē:  http://visidati.lv/aptauja/1112429481/.

Tiem, kuriem nav datora, piedāvājam aizpildīt aptauju, izmantojot Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu dienas centrā (Centra 3, Piņķos) pieejamos datorus. [:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 27/10/2015 14:07
atpakaļ