Pirmdiena, 2020. gada 30 . novembris

Vārda dienas: Andrejs, Andrievs, Andris

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Pavasarīgi notikumi PII “Saimīte” [:]

01.04.2016 14:01

[:lv]

Laikā, kad ziema cīnās ar pavasari un diena kļūst vienādi gara ar nakti, īpaši izjūtam to, ka esam noilgojušies pēc saules un prieka. Šīs sajūtas pārņem gan lielos, gan mazos. Tāpēc pirmsskolas izglītības iestādes “Saimīte” pedagogi, gaidot pavasari, centās sagādāt pēc iespējas vairāk neikdienišķu aktivitāšu saviem mazajiem audzēkņiem.

Nedēļā pirms skolēnu brīvdienām piecu grupiņu – “Rakari”, “Knīpas un knauķi”, “Pīlādzīši”, “Mazputniņi”, “Rūķīši” bērni devās uz Rīgas leļļu teātri, lai noskatītos leļļu teātra izrādi “Neglītais pīlēns”.

Brīvlaika nedēļā sporta skolotājas Dzinta Cirse un Ieva Koloda visa vecuma bērniem organizēja “Pavasara sporta izpriecas”, kuru laikā to dalībnieki guva ne tikai sportisko rūdījumu, bet smēlās arī daudz prieka. PII “Saimītes” komandām Babītes sporta kompleksā pievienojās arī draugi no Salas sākumskolas. Tā kā visus uzdevumus bērni veica jauktās komandās, tad šoreiz uzvarētāji bija visi. Ar lepnumu un prieku abu iestāžu bērni mājup devās ar godam nopelnītiem saldumiem un diplomiem.

Pavasarīgi notikumi PII “Saimīte”

“Pavasara sporta izpriecas” kopā ar Salas sākumskolas draugiem.

Nebijis notikums bija sarūpēts vecāko un izlaiduma grupu bērniem – mobilā planetārija izrāde. Īpaši šim nolūkam pagatavotā teltī bērni varēja noskatīties multiplikācijas filmu par mazo kurmīti, kurš pēta kosmosu.

Līdz ar pirmajām putnu dziesmām dabā, 21. un 22. martā PII “Saimīte” aktu zālē skanēja mazo dziedātāju balsis, – iestādē norisinājās mazo dziedātāju konkurss “Cālis”. Lai bērni labāk saprastu, kas ir uzstāšanās un iepriecinātu tuviniekus, vispirms notika koncerts māmiņām un tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem, brāļiem un māsām. Iegūtā pieredze ļāva jau drošāk sajusties konkursa dienā. Žūrijai bija grūti izvēlēties labākos dziedātājus, jo visi dalībnieki lieliski uzstājās. Šoreiz iespēju piedalīties konkursa nākamajā kārtā – Babītes novada mazo vokālistu konkursā “Cālis 2016” finālā – 28.martā Kultūrizglītības centrā ieguva Karlīna Kārkliņa, Lote Upīte, Elfa Elīza Grudule, Kristiāna Kravale, Monta Klinta Muciniece, Madara Dobele. Sakām lielu paldies muzikālajai audzinātājai Lienai Bernhardei par bērnu sagatavošanu konkursam.

Iestādes pedagogi kopā ar bērniem aktīvi iesaistās “Ekoskolas” darbībā, un nu ir pienācis laiks arī “zaļajiem” darbiņiem. Visas grupas ir saņēmušas stādiņus un uzsākuši par tiem rūpēties.

Lielās dienas notikums bija skolotāju iestudēta izrāde (Andis Zūzans “Rūķu Lieldienas”), kurā bērni saprata, ka, ja ļoti tic, viss piepildās un arī to, ka patiesībā Lieldienu zaķis ir tas, kurš sagādā bērniem krāsotās oliņas, un tāpēc mēs ikviens par tādu varam kļūt, ja vien ļoti ticēsim.

            Ticību saviem spēkiem un daudz saules un prieka novēlam arī Jums!

Vita Kalvāne, PII “Saimīte” “Skudriņu” grupas skolotāja

Foto: PII “Saimīte” arhīvs

Augšējais foto: Konkursa “Cālis 2016” pusfināla dalībnieki “Saimītē”.

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/04/2016 14:27
atpakaļ