Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām pieteikties bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzējus

08.05.2018 14:00

Babītes novada pašvaldības dome ir apstiprinājusi Babītes novada pašvaldības saistošos noteikumus “Kārtība, kādā Babītes novada pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu bērnu uzraudzības pakalpojumam”, kas stāsies spēkā 2018.gada 20.jūnijā pēc to publicēšanas pašvaldības informatīvajā izdevumā “Babītes Ziņās”.

Lai vecāki varētu pretendēt uz līdzfinansējumu, viens no nosacījumiem paredz, ka bērna uzraudzības pakalpojuma sniedzējs jāizvēlas no tiem pakalpojuma sniedzējiem, kas reģistrēti Babītes novada pašvaldības reģistrā “Bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēji Babītes novadā”.

Aicinām aukles, kas atbilst noteiktajām MK 2013. gada 16. jūlija noteikumu Nr.404 „Prasības bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtība prasībām, reģistrēties Babītes novada pašvaldības reģistrā, iesniedzot pieteikumu Babītes novada pašvaldības Administrācijā.

Informācija par bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēja sertifikāta iegūšanu un reģistrāciju atrodama Izglītības kvalitātes valsts dienesta mājaslapā.

PIETEIKUMA ANKETA REĢISTRAM BĒRNU UZRAUDZĪBAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI BABĪTES NOVADĀ

Saistītā lapa:

Informācija par bērnu reģistrēšana rindā uz vietu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs

Kontaktpersona:

Ginta Kaire-Kūlupa,

Babītes novada pašvaldības izglītības darba speciāliste

Tālr.nr. 67914552;  mob. tālr. nr. 29169314; e-pasta adrese: ginta.kaire-kulupa@babite.lv

Pēdējais atjaunošanas datums: 10/05/2018 14:19
atpakaļ