Otrdiena, 2019. gada 18 . jūnijs

Vārda dienas: Alberts, Madis

  • -A
  • A
  • +A

Pašvaldības administrācija aicina darbā Informācijas sistēmu drošības administratoru

03.06.2019 10:27
Vakances

Babītes novada pašvaldības administrācija aicina darbā

Informācijas sistēmu drošības administratoru

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

  • Nodrošināt informācijas sistēmu drošību.
  • Uzturēt lietotāju kontus, nodrošināt lietotājiem pieejas tiesības, plānot un ieviest sistēmas pilnveidošanu.
  • Apkalpot datortīkla un failu servera aparatūru un programmatūru; pilnveidot un uzturēt dokumentāciju un instrukcijas.
  • Attīstīt, koordinēt, īstenot un uzraudzīt datortīkla drošības pasākumus; analizēt un sniegt priekšlikumus, lai uzlabotu tīklu darbības rezultātus.
  • Ieviest jaunākos sasniegumus datortehnikā un datorprogrammu nodrošinājumā, kā arī konsultēt Pašvaldības darbiniekus šo jauninājumu pielietošanā.
  • Organizēt datortehnikas, serveru, tīkla iekārtu, programmatūras un datu arhivēšanas iekārtu iegādi.
  • Iesniegt Pašvaldības iestāžu vadītājiem priekšlikumus par efektīvākas datortehnikas un programmatūras iegādi, lai uzlabotu darbinieku darba apstākļus.
  • Veikt lokālo datu bāzu un citu elektronisko datu arhivēšanu saskaņā ar normatīvajiem aktiem.
  • Sadarboties savas kompetences ietvaros ar valsts un pašvaldību institūcijām, sabiedriskām organizācijām un citām juridiskām un fiziskām personām.

GALVENĀS PRASĪBAS:

  • Profesionālā augstākā izglītība datorzinātnēs un/vai informāciju tehnoloģijās.
  • Datorsistēmu arhitektūras un datortīkla pārzināšana, spēja orientēties dažādos tehniskos risinājumos.
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, spēja organizēt savu darbu, strādāt individuāli un komandā.
  • Uz rezultātu orientēta attieksme, vēlme mācīties un meklēt risinājumus arī nestandarta situācijās.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā kategorijas līmenī.

PIEDĀVĀJAM

  • Atbildīgu un dinamisku pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu EUR 1380,- mēnesī un sociālās garantijas.

Motivētu pieteikumu, CV aicinām iesniegt līdz 2019.gada 28. jūnijam plkst.15.00 Babītes novada pašvaldības Administrācijas ēkā, Centra ielā 4, Piņķos, vai atsūtīt uz e-pasta adresi: dome@babite.lv.

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/06/2019 11:41