Pirmdiena, 2021. gada 25 . oktobris

Vārda dienas: Beatrise, Beāte

  • -A
  • A
  • +A

Administrācija

Darba laiki

Pirmdiena: 8.30 – 18.00 (Pārtraukums: 12.30 – 13.00)

Otrdiena: 8.30 – 17.00 (Pārtraukums: 12.30 – 13.00)

Trešdiena: 8.30 – 17.00 (Pārtraukums: 12.30 – 13.00)

Ceturtdiena: 8.30 – 18.00 (Pārtraukums: 12.30 – 13.00)

Piektdiena: 8.30 – 15.00 (Pārtraukums: 12.30 – 13.00)

Kontaktinformācija

Sekretariāts:

tālr. nr. 67914650 

mob. tālr. nr. 26120706

e-pasta adrese: dome@babite.lv

Apmeklētāju pieņemšanas laiki

Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads

Nodokļu administrators:

pirmdienās un  ceturtdienās: 8.30 – 12.30 un 13.00 – 18.00 

Dzimtsarakstu nodaļas darbinieks:

pirmdienās un  ceturtdienās: 8.30 – 12.30 un 13.00 – 18.00

Iedzīvotāju reģistrēšanas speciālists:

pirmdienās un  ceturtdienās: 8.30 – 12.30 un 13.00 – 18.00 

Attīstības daļa un būvvalde: 

pirmdienās un  ceturtdienās: 8.30 – 12.30 un 13.00 – 18.00

Administrācijas darbinieku kontakti

Vadības atbalsta daļa 

Juriskonsulte Anastasija Savčuka  67919532 anastasija.savcuka@babite.lv 
Juriskonsults Dāvids Valters 67914923 davids.valters@babite.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste Māra Mičule 67914387, 29495341 mara.micule@babite.lv 
Sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Drozdova – Auzāne  67914379, 22330504 lelde.drozdova-auzane@babite.lv
Darba aizsardzības speciālists Edvīns Prančs 67914656 edvins.prancs@babite.lv
Informācijas sistēmu drošības administrators Guntis Pedecs 67913741,

25776623

guntis.pedecs@babite.lv
Energopārvaldnieks Ilmārs Stašulāns 22329976 ilmars.stasulans@babite.lv
Izglītības darba speciāliste* (*Vērsties jautājumos par bērnu reģistrēšanu rindā uzņemšanai pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs) Anda Ozoliņa 67914552, 29169314 anda.ozolina@babite.lv

Kanceleja

Sekretariāts 67914650 mob. tālr. 26120706

F. 67914435

dome@babite.lv

Iepirkumu daļa

Iepirkumu speciāliste Laura Lazdiņa 67914388 laura.lazdina@babite.lv 
Iepirkumu speciāliste Vita Meimere 67919533 vita.meimere@babite.lv

Finanšu un grāmatvedības daļa

Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja Ilze Laure 67913715 ilze.laure@babite.lv
Galvenā grāmatvede Ineta Urbanoviča 67914384 ineta.urbanovica@babite.lv
Grāmatvede Inga Krieviņa 67914676 inga.krievina@babite.lv
Algu grāmatvede Evita Riekstiņa 67914869 evita.riekstina@babite.lv
Grāmatvede Inese Liepiņa 67914775 inese.liepina@babite.lv 
Materiālu uzskaites grāmatvede Laila Briģe 67914784 laila.brige@babite.lv
Grāmatvede Ilze Filipsone 67914850 ilze.filipsone@babite.lv
Nekustamo īpašumu administratore Helēna Slava 67914034 helena.slava@babite.lv
Nodokļu administrators Arvis  Ančevskis 67914189 arvis.ancevskis@babite.lv

Dzimtsarakstu nodaļa

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Daina Pedece 67914292 dzimtsaraksts@babite.lv
ATTĪSTĪBAS DAĻA
Teritorijas plānotāja Daina Klauģe 67913758 daina.klauge@babite.lv
Teritorijas plānotāja Svetlana Buraka 67511291 svetlana.buraka@babite.lv
Projektu vadītāja Ilze Kamoliņa 67914377  ilze.kamolina@babite.lv
Projektu vadītājs  Māris Grēniņš 67914378, 29522661 maris.grenins@babite.lv
BŪVVALDE
Sekretāre Guna Aldere 67914150 guna.aldere@babite.lv
Būvinspektors Jānis Girnis 67914446 janis.girnis@babite.lv
Arhitekts Gints Zvejnieks 67511292 gints.zvejnieks@babite.lv
Arhitekte Dace Ržepicka 67913138 dace.rzepicka@babite.lv 
Inzenierkomunikāciju piesaistes inženieris Arnis Balinskis 67913731 arnis.balinskis@babite.lv
Lietvedības pārzinis Līga Ģīle 67913724 liga.gile@babite.lv

Pašvaldības nekustamā īpašuma apsaimniekošanas daļa

Pašvaldības nekustamā īpašuma apsaimniekošanas daļas vadītājs Jānis Ozoliņš 67914364, 27089211 janis.ozolins@babite.lv
Ceļu būvinženiere Antra Parisa 67511295 antra.parisa@babite.lv 
Meliorācijas inženieris Aivars Prindulis 67913744, 28676441 aivars.prindulis@babite.lv
Automobiļa vadītājs Valdis Dancis 29485609  
Pašvaldības elektriķis, atbild par Babītes novada ielu apgaismojumu Ints Zariņš 67913764 ints.zarins@babite.lv
Sūkņu staciju „Babīte” un „Dzilnuciems” operators Andris Veļičko 26300456  
Sūkņu stacijas „Trenči” operatore Dzintra Rimicāne 29224183  
ADMINISTRATĪVĀ INSPEKCIJA      
 Inspekcijas vadītājs Aleksandra Iklāva 67914424 aleksandra.iklava@babite.lv
Inspektors Aldis Klems  23556210 aldis.klems@babite.lv
Inspektors Māris Zariņš  23556210 maris.zarins@babite.lv

SABIEDRISKĀS KĀRTĪBAS DAĻA 

Sabiedriskās kārtības sargi: Ainārs Skudris, Dana Lomakina, Laila Morkāne, Aigars Redzobs, Edgars Nolbergs, Raimonds Prikulis, Igors Žiličs, Arvis Hrečaņiks,  Mārtiņš Kadakovskis, Gints Dozbergs,  Marta Nolberga 67914964

Diennakts tālr.: 29466001

kartibasdala@babite.lv
DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTI (nodrošina SIA „Grūbes Biroja Pakalpojumi”)
Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe 67419000 raivis@grubesbirojs.lv
Datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe 67419000 viesturs@grubesbirojs.lv
Pēdējais atjaunošanas datums: 15/10/2021 10:36
atpakaļ