Pirmdiena, 2019. gada 27 . maijs

Vārda dienas: Eduards, Edvards, Varis

  • -A
  • A
  • +A

Vakances

Salas sākumskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU ( nepilnas slodzes darbs) 

ar atbilstošu izglītību, mērķtiecīgu, neatlaidīgu, ar prasmi plānot, organizēt savu darbu, teicamām saskarsmes un sadarbības spējām un ieinteresētību kopējā iestādes darbā.

Piedāvājam nepilnas slodzes darbu – 0,2 likme – 6 stundas nedēļā, konkurētspējīgu atalgojumu (935.00 eiro bruto par pilnu slodzi (30 h)), iespēju profesionāli pilnveidoties un augt nelielā, bet ļoti mērķtiecīgā un radošā kolektīvā, sociālās garantijas.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz salasskola@babite.lv. Sīkāka informācija – 20395011, 67934172.

(Publicēts 06.03.2019.)

Babītes vidusskola aicina pievienoties savam kolektīvam ar atbilstošu izglītību mērķtiecīgus, neatlaidīgus un radošus, ar prasmi plānot, organizēt savu darbu, teicamām saskarsmes un sadarbības spējām, ar prasmi jēgpilni izmantot IKT un ieinteresētību kopējā iestādes darbā:

  • SĀKUMSKOLAS SKOLOTĀJU
  • LOGOPĒDU
  • FIZIOTERAPEITU
  • INFORMĀCIJAS SISTĒMU ADMINISTRATORU

Piedāvājam:

pilnas vai nepilnas slodzes darbu; atbalstu jaunajiem kolēģiem; mūsdienīgi aprīkotu mācību vai darba vidi; radošu kolektīvu; konkurētspējīgu atalgojumu; iespēju profesionāli pilnveidoties un augt mērķtiecīgā kolektīvā; sociālās garantijas.

Atalgojumu:

  • sākumskolas skolotājam, logopēdam – slodze (30 h) 830.00 eiro bruto;
  • fizioterapeitam – 830,00 eiro bruto;
  • IT administratoram – 1000,00 eiro bruto.

Informācija – 67914834.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz vakances@bvsk.lv.

(Publicēts 23.01.2019.)

Babītes vidusskola aicina pievienoties lielajam un radošajam pedagogu kolektīvam

SĀKUMSKOLAS SKOLOTĀJU 3.KLASEI 

Darba pienākumi

Īstenot izglītības programmu atbilstoši Valsts izglītības standartam, klases audzināšana, atbalstīt izglītojamo dalību olimpiādēm, projektiem,u.c. Iesaisties un atbalstīt izglītības iestādes īstenotos projektus, kā arī piedāvāt savas aktivitātes.

Prasības kandidātiem

Izglītība atbilstoša 11.09.2018. MK Nr.569 noteikumiem; mērķtiecība, neatlaidība darbā; prasme plānot, organizēt savu darbu; teicamas saskarsmes, sadarbības spējas;  atbildība un ieinteresētība kopējā iestādes darbā; prasme jēgpilni izmantot IKT.

Piedāvājam

Piedāvājam pilnas slodzes darbu; atbalstu jaunajiem kolēģiem; mūsdienīgi aprīkotu mācību vidi; radošu kolektīvu; konkurētspējīgu atalgojumu; iespēja profesionāli pilnveidoties un augt mērķtiecīgā kolektīvā; sociālās garantijas.

Piezīmes

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz vakances@bvsk.lv.

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/04/2019 09:04
atpakaļ