Sestdiena, 2020. gada 31 . oktobris

Vārda dienas: Rinalda, Rinalds, Valts

  • -A
  • A
  • +A

Pētījumi un aptaujas

2019. gads

Aptauja: Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes attīstīšanas iespējas

25.02.2019.-11.03.2019.

Aptauja noslēgusies!

Ar aptaujas  rezultātiem varat iepazīties šeit>

Viens no Babītes novada pašvaldības ilgtermiņa mērķiem ir  nodrošināt labiekārtotu un drošu dzīves vidi un plašai sabiedrības daļai pieejamas brīvā laika pavadīšanas iespējas. N.īp. “Loki”, kurā atrodas Piņķu ūdenskrātuve, attīstītās kā aktīvās atpūtas zona gada siltajā sezonā. Tā ir iemīļota vieta gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem. Turpat pieejams futbola laukums, divi pludmales volejbola laukumi, divi strītbola laukumi, āra vingrošanas trenažieri, savukārt ūdenskrātuvē var nodarboties ar ūdensslēpošanu. Babītes novada pašvaldība arī turpmāk vēlas Piņķu ūdenskrātuves apkārtni attīstīt, izveidojot tam apkārt apgaismotu gājēju/velo celiņu pastaigām, skriešanai, skrituļošanai vai braukšanai ar velosipēdu vasarā un slēpošanai ziemā.

Aptauju arhīvs

Līdzfinansējums auklītēm Babītes novadā

27.11.2017.-31.12.2017.

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas nepieciešamību sertificētam bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējam (auklei), kas veic bērnu no pusotra līdz četru gadu vecumam pieskatīšanu Babītes novadā, tika veikta aptauju internetā, kuras rezultātā pozitīvi atbildēja 109 vecāki un 1 auklīte.

Babītes novada kuplākā ģimene, ko pieteikt svētku egles iedegšanai pie Rīgas pils

06. -15.10.2017.

Decembra sākumā Valsts prezidents Raimonds Vējonis iedegs svētku egli pie Rīgas pils kopā ar četrām kuplākajām ģimenēm, kuru dzīvesvieta ir Rīgas plānošanas reģiona teritorijā. Atsaucoties uz Latvijas pašvaldību savienības un Rīgas plānošanas reģiona lūgumu, Babītes novada pašvaldībai ir jāpiesaka viena ģimene uz minēto pasākumu. Paldies iedzīvotājiem, kuri iesaistījās ar saviem priekšlikumiem, nominējot konkrētu ģimeni. Iegūtie dati tiks izvērtēti, lai izvēlētos vienu konkrētu ģimeni, ko pieteikt dalībai Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākumā.

Aptaujas rezultātā dalībai pasākumā pieteikta Paleju ģimene.

Par Babītes novada vēsturi kā vērtību sabiedrībai

20. – 27. februāris

Babītes novada pašvaldība aicināja piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu sabiedrības viedokli par nepieciešamību apkopot novada vēstures materiālus un eksponēt tos ilgtermiņa izstādē, tepat, novadā.

NovadaVēsturesApkopošanaIzstādē_27.02.2017.

Pateicamies par Jūsu veltīto laiku un atsaucību!


Par strītbola laukuma izveidi Piņķos

14. – 27. februāris

Babītes novada pašvaldība aicināja aizpildīt aptauju, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par jauna strītbola laukuma izveidi Piņķos (vieta: “Loki”)

StrītbolaLaukums_27.02.2017.

Paldies par lielo atsaucību!


Biedrība “Pierīgas partnerība” aicina pieteikties novada mājražotājus un amatniekus

2017. gadā plānoti apmācību cikli, tikšanās, domu apmaiņa un citi pasākumi mājražotāju un amatnieku sadarbības un atpazīstamības veicināšanai.

Skatīt vairāk>

Kontaktpersona: Aija Ozola, tālr. nr. 26454119, e-pasts aija.ozola@pierigaspartneriba.lv.


Aicinām Babītes novada uzņēmējus iesaistīties tūrisma veicināšanā novadā

Anketa tūrisma pakalpojumu sniedzējiem (word. doc)

Aicinām atsaukties ikvienu, kas jau šobrīd piedāvā tūrisma pakalpojumus vai plāno tos attīstīt nākotnē (tai skaitā, uzņēmējus, mājražotājus, amatniekus, gidus u.c.),

lūdzam sniegt informāciju par sevi, aizpildot anketu un nosūtot to uz e-pasta adresi jolanta.ivanova@babite.lv.

Vairāk informācijas lasiet šeit.

Tālrunis: 67914377 (Jolanta Ivanova, Babītes novada pašvaldības projektu vadītāja)

Pēdējais atjaunošanas datums: 19/12/2019 14:29
atpakaļ