2017. gada 22 . augustā

Vārda dienas: Everts, Rudīte

  • -A
  • A
  • +A

Kontakti

Darba laiki

 Pirmdiena: 8.15 – 18.00
Otrdiena: 8.15 – 17.00
Trešdiena: 8.15 – 17.00
Ceturtdiena: 8.15 – 18.00
Piektdiena: 8.15 – 15.00

(Pārtraukums: 12.15 – 13.00)

Apmeklētāju pieņemšanas laiki: 

  • Pinķos, Centra ielā 4 (1. st., 5. kab.), Babītes pagastā

        pirmdienās un ceturtdienās:  8.30 – 12.15 un 13.00 – 18.00

PLĀNOŠANAS UN BŪVNIECĪBAS DAĻA

Plānošanas un būvniecības daļas vadītāja Veldze Liepa 67511292 veldze.liepa@babite.lv
Teritorijas plānotāja Inga Griezne 67511291 inga.griezne@babite.lv
Teritorijas plānotāja Sintija Bērziņa 67913758 sintija.berzina@babite.lv
Arhitekts Gints Zvejnieks gints.zvejnieks@babite.lv
Arhitekts Ivars Mazlazdiņš 67913138 ivars.mazlazdins@babite.lv
Inženierkomunikāciju piesaistes inženieris Arnis Balinskis 67913731 arnis.balinskis@babite.lv
Sekretāre Marina Skavitova 67914150 marina.skavitova@babite.lv

BŪVNIECĪBAS KONTROLES DAĻA

Būvniecības kontroles daļas vadītāja Ieva Orbidāne 67914971 ieva.orbidane@babite.lv 
Būvinspektors Jānis Girnis 67914446 janis.girnis@babite.lv
Būvinspektors Andrejs Bertuss 67913769 andrejs.bertuss@babite.lv
Būvinspektora palīgs Līga Ģīle 67913724 liga.gile@babite.lv
Pēdējais atjaunošanas datums: 01/08/2017 10:42
atpakaļ