Sestdiena, 2020. gada 31 . oktobris

Vārda dienas: Rinalda, Rinalds, Valts

  • -A
  • A
  • +A

Kontakti

DARBA LAIKS APMEKLĒTĀJU PIEŅEMŠANAS LAIKI

Pirmdiena: 8.15 – 18.00

Otrdiena: 8.15 – 17.00

Trešdiena: 8.15 – 17.00

Ceturtdiena: 8.15 – 18.00

Piektdiena: 8.15 – 15.00

(Pārtraukums katru darbdienu: 12.15 – 13.00)

Pinķos, Centra ielā 4 (1. st., 5. kab.), Babītes pagastā

pirmdienās un ceturtdienās:  8.30 – 12.15 un 13.00 – 18.00

ATTĪSTĪBAS DAĻA

Attīstības daļas vadītāja Veldze Liepa 67914380 veldze.liepa@babite.lv
Teritorijas plānotāja Inga Griezne 67511291 inga.griezne@babite.lv
Teritorijas plānotāja Andra Valaine 67913758 andra.valaine@babite.lv
Projektu vadītāja Jolanta Ivanova 67914377 jolanta.ivanova@babite.lv
Projektu vadītājs Māris Grēniņš 67914378, 29522661 maris.grenins@babite.lv

BŪVVALDE

Būvinspektors Jānis Girnis 67914446 janis.girnis@babite.lv
Būvinspektors Andrejs Bertuss 67913769 andrejs.bertuss@babite.lv
Arhitekts
Gints Zvejnieks 67511292 gints.zvejnieks@babite.lv
Arhitekte
Dace Ržepicka 67913138 dace.rzepicka@babite.lv
Inženierkomunikāciju piesaistes inženieris
Arnis Balinskis  67913731 arnis.balinskis@babite.lv
Lietvedības pārzinis Līga Ģīle 67913724 liga.gile@babite.lv
Sekretāre
Guna Adlere 67914150 guna.aldere@babite.lv
Pēdējais atjaunošanas datums: 08/10/2020 08:50
atpakaļ