Piektdiena, 2020. gada 30 . oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Pasaules sniega dienas aktivitātes PII “Saimīte”[:]

26.01.2016 14:21

[:lv]

Pirmsskolas izglītības iestāde “Saimīte” arī šogad piedalījās Pasaules sniega dienā. Lai kuplais “Saimītes” bērnu pulciņš paspētu no sirds izrotaļāties pa sniegu, sniega dienas aktivitātes ilga trīs dienas.
Visjaunākie “Saimītes” bērni sniega priekus baudīja bērnudārza teritorijā 18.janvārī, kur aktīvās un smaidīgās skolotājas vizināja bērnus ar ragavām, visi kopā kāpelēja pa sniega kalniem un pikojās. 20. un 21.janvārī pie Piņķu ūdenskrātuves Sniega dienu svinēja trīs līdz sešus gadus jaunie bērni. Bērniem īsts pārbaudījums bija brišana pa sniegu, kurš sniedzās līdz pat ceļiem. Bērni vizināja viens otru ar ragavām, piedalījās stafetēs – līda cauri tunelim, meta pikas mērķī, ložņāja pa jocīgo “zirneklīti”, veidoja sniega eņģelīšus, kā arī cēla lielos sniega kalnus.
Atskatoties uz aizvadīto sniega nedēļu, prieks, ka baltajā sniegā bija redzamas smaidīgas bērnu sejiņas, jūtama liela centība un vēlme izpildīt visus uzdevumus, dzirdami dzidrie bērnu smiekli, pēc kā secinām, ka Sniega nedēļa “Saimītē” bija patiesi izdevusies!

Sniega diena 2016 Saimite 2 Sniega diena 2016 Saimite 3

Sporta skolotājas Dzinta Cirse un Ieva Koloda

Foto no PII “Saimīte” arhīva

Vairāk foto: http://www.bernudarzssaimite.lv/lv/galerijas/sniega-diena-2016/

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 27/01/2016 10:25
atpakaļ