Trešdiena, 2021. gada 08 . decembris

Vārda dienas: Gunārs, Gunis, Vladimirs

  • -A
  • A
  • +A

Parakstīts Babītes novada pašvaldības dokumentācijas un materiālo vērtību nodošanas – pieņemšanas akts

30.06.2021 19:18

Saskaņā ar Administratīvo teritoriju likumu, kas nosaka, ka Babītes novads tiek iekļauts Mārupes novadā un atbilstoši likuma pārejas noteikumiem, kas nosaka, ka novada pašvaldība ir attiecīgajā novadā iekļauto pašvaldības institūciju, finanšu, mantas, tiesību un saistību pārņēmēja, 2021. gada 30. jūnijā, piedaloties Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Aivaram Osītim, Mārupes novada pašvaldības izpilddirektoram Kristapam Ločam,  Babītes novada pašvaldības Finanšu un grāmatvedības daļas vadītājas pienākumu izpildītājai Ingai Krieviņai un Mārupes novada pašvaldības finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītājai Laimai Levanovičai, klātesot Babītes novada pašvaldības juriskonsultam Dāvidam Valteram, parakstīts nodošanas  – pieņemšanas akts par Babītes novada pašvaldības dokumentu un materiālo vērtību nodošanu Mārupes novada pašvaldībai.

No 2021. gada 1. jūlija Babītes novads kā atsevišķa teritoriāla vienība nepastāvēs, jaunizveidotajā Mārupes novadā iekļauti trīs pagasti  – Babītes, Mārupes un Salas.

Pirmā jaunizveidotā novada domes sēde notiks 2021. gada 1.jūlijā plkst. 10.00, kurā cita starpā tiks ievēlēts arī domes priekšsēdētājs.

Pēdējais atjaunošanas datums: 30/06/2021 19:28
atpakaļ