Trešdiena, 2020. gada 01 . aprīlis

Vārda dienas: Dagne, Dagnis

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes vidusskolas izglītojamie uzsāk mācības “Panākumu Universitātē”[:]

08.10.2015 15:14

[:lv]

28.septembrī deviņi 10.klases izglītojamie – Kristīne Broka, Liene Akmentiņa, Līga Jansone, Maija Auliciema, Artūrs Gedušs, Linda Bondare, Aleksis Eglītis, Krišjānis Krakops, Arturs Bārtuls – uzsāka mācības „Panākumu Universitātē”, kas ir uz sešiem gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem un to pedagogiem, kurā, iepazīstot citu jauniešu un veiksmīgu personību dzīvi un biznesa pieredzi, tiek attīstīta prasme gūt personīgus panākumus.

Profesionālās pilnveides izglītības programmā „Panākumu Universitāte” piedalās mūsdienīgi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri vēlas pilnveidot savu personisko izaugsmi ar citiem Latvijā līdzīgi domājošajiem jauniešiem, un kuri grib aktīvi līdzdarboties un uzzināt, kā zināšanu iegūšanu var apvienot ar aktīvu darbošanos, kas gatavi ieguldīt savu laiku un enerģiju personīgajā izaugsmē un izcilu rezultātu sasniegšanā nākotnē.

Nodarbības vadīja alternatīvā fitnesa treneris Viesturs Saldavs un žurnālists, aktīvists Didzis Melbiksis.

“Padoties aizliegts!” – ar tādu moto pa dzīvi iet Viesturs Saldavs, kurš šobrīd ieguvis atpazīstamību sporta cienītāju vidū, piedāvājot dažāda tipa sporta treniņus. Viņš ir prasīgs, bet tomēr par visu svarīgāk viņam ir tas, lai cilvēki, kas ir ieradušies uz viņa treniņu, justos forši. Tikpat svarīga ir attieksme. Tikai ar pareizo attieksmi ir iespējams dzīvē sasniegt augstas virsotnes.

Didzis Melbiksis savu lekciju iesāka, citējot cilvēktiesību deklarācijas 1. punktu par to, ka visi cilvēki ir dzimuši brīvi un vienlīdzīgi savā cieņā un tiesībās. Vairākkārt tika uzsvērta valodas nozīme dažādos procesos. Lektors atklāti diskutē par aktuālām tēmām un uzsver vārda brīvības nozīmību.

Lekciju starplaikā Eiropas Tālmācības vidusskolas direktore Aija Bārzdaine sveica “Panākumu Universitātes” dalībskolu skolotājas ar jauno mācību gadu.

Paldies vecākiem par finansējumu un pašvaldībai par transportu!

Diāna Eglīte,

Babītes vidusskolas skolotāja

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/10/2015 09:35
atpakaļ