• +A

Novusa un futbola sacensību rezultāti

17.09.2018 09:40

NOVUSS

No 18. -19. augustam Rīgā notika Pasaules kausa izcīņas 8.posma sacensības novusā.

Šajās sacensībās piedalījās arī 10 pārstāvji no sporta kluba „Babīte”.

Pasaules kausa vērtējumā 174 dalībnieku konkurencē 3.vietu izcīnīja Igors Ramba. Parējo sporta kluba „Babīte” pārstāvju izcīnītās vietas: Gaidis Čoders -16.vieta; Mikus Andersons – 31. vieta; Ainārs Grosens – 34. vieta; Kristaps Zariņš – 39. vieta; Alfrēds Reinsons – 54. vieta; Aivars Emsis – 85. vieta; Staņislavs Kojalovičs – 119. vieta. Dāmu konkurencē starp 59 dalībniecēm Aiva Oša ierindojās 36.vietā.

Sacensību otrajā dienā notika dubultspēļu sacensības. Jaukto pāru sacensībās 50 pāru konkurencē par uzvārētājiem kļuva Sergejs Varša ar Guntu Mūrnieci (no Jelgavas), bet otro vietu izcīnīja Aiva Oša ar Ilmāru Jukštoku (no Rīgas).

FUTBOLS

No 9. līdz 14. jūlijam Starptautiskajā bērnu futbola turnīrā “HELSINKI CUP 2018”, Somijā, piedalījās Babītes sporta kompleksa interešu izglītības futbola zēnu komandas, kur U-13 vecuma grupā
18 komandu konkurencē ieguva 3.vietu un zēnu U-12 vecuma grupa 102 komandu konkurencē
Babītes SK cieta zaudējumu pusfinālā.

17. augustā, Piņķos, Latvijas jaunatnes čempionāta attīstības grupā futbolā finālspēlēs, sacenšoties ar “Rīgas Futbola skola 2” (rezultāts 1:1) un FK “Dinamo” (rezultāts 0:0), Babītes SK meiteņu MU-14 komanda izcīnīja 2. vietu, savukārt 21. augustā Ventspilī Babītes SK MU-12 futbolistes, spēlējot pret FA “Ventspils” (rezultāts 2:1) un SK “Imanta” (rezultāts 6:4), izcīnīja 1. vietu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/09/2018 09:40