Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Novembra sporta notikumu plāns[:]

02.11.2015 17:38

[:lv]

Nr. SPORTA PASĀKUMS DATUMS  LAIKS  VIETA  

DALĪBNIEKI

 

 

1.

„ZOLĪTE”

Babītes novada „Sporta spēles”

5.posms (kopvērtējums)

1.NOVEMBRIS  10:00 Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji
 

2.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

1.NOVEMBRIS  12:00 Babītes sporta komplekss SK “Babīte” –

Jelgava/LU

 

3.

NOVUSS

LR čemp. vīrieši 1/2 fin.

7.NOVEMBRIS  10:00 Ķekavas sporta nams „Bultas”  

LNF sportisti

 

4.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši 1.līga

7.NOVEMBRIS  18:00  Kuldīga SK “Babīte”-

FK Kuldīga

 

5.

NOVUSS

12. Starptautiskas komandu sacensības “Mulgi Mees”

8.NOVEMBRIS  10:00 Karli

sporta nams

(Igaunija)

 

SK ”Babīte” komanda

 

 

6.

NOVUSS

Rīgas čempionāts fināls

8.NOVEMBRIS  10:00  Rīga  

SK ”Babīte” novusisti

 

 

7.

SVARU BUMBU CELŠANA

Latvijas netradicionālo svaru bumbu celšanas veidu federācijas sacensības

14.NOVEMBRIS  10:30  

Babītes sporta komplekss

 

Visi interesenti bez vecuma ierobežojumā

 

8.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši 1.līga

14.NOVEMBRIS  17:00 Spuņciems,

sk.„Pīlādzīši”

 

SK ”Babīte”-

FK Ogres vilki

9. VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

15.NOVEMBRIS  12:00 Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” –

RSU/MVS

 

10.

NOVUSS

LR čempionāts vīriešiem

 fināls

21.NOVEMBRIS  10:00  Tukums  LNF sportisti
 

11.

„ZOLĪTE”

Pierīgas nov. „Sporta spēles”

 

21.NOVEMBRIS   11:00 Mārupes sporta un atpūtas centrs Babītes novada komanda
 

12.

NOVUSS

Pasaules kauss 9.posms

„Jāņa Piebalga piemiņas kauss”

21-22. 

NOVEMBRIS

 10:00  Jēkabpils  LNF sportisti
 

13.

VOLEJBOLS

„Babītes kauss”

veterānu (vīr.) komandām

21.NOVEMBRIS  10:00 Babītes sporta komplekss Uzaicinātas veterānu komandas
 

14.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši 1.līga

22.NOVEMBRIS  Tiks precizēts Tiks precizēta SK ”Babīte”-

RSU

 

15.

BOULINGS

Babītes „Sporta spēles”

 

23.NOVEMBRIS  19:00 „BOWLERO”

boulinga centrs

Rīga

Babītes novada iedzīvotāji
 

16.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

28.NOVEMBRIS  17:00  Tallina SK ”Babīte” –

TU/Tallina(Igaunija)

 

17.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši 1.līga

28.NOVEMBRIS  17:00 Spuņciems,

sk.„Pīlādzīši”

SK ”Babīte”-

FK Ogres vilki

 

18.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

29.NOVEMBRIS  13:00  Tallina SK ”Babīte” –

TTU/Tallina(Igaunija)

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 02/11/2015 17:45
atpakaļ