Svētdiena, 2021. gada 19 . septembris

Vārda dienas: Muntis, Verners

  • -A
  • A
  • +A

Novada zīmols

Logo skaidrojums

Babītes novada logo ir attēlots stilizēts B burts (atbilstoši pirmajam novada nosaukuma burtam), kas sastāv no trim dažādās burta formās veidotām līnijām zaļā, sarkanā un pelēkā krāsā (tās ir Babītes novada ģerboņa krāsas), kā arī no vārdiem “Babītes novads”. Grafiskā zīme iezīmē novada saukļa “Ģimenei. Videi. Izaugsmei” vēstījumu – katrs burts, tā forma un krāsa, atbilst vienam no saukļa vārdiem. Logo var lietot gan ar saukli, gan bez tā. Arī logo izkārtojums var būt vai nu vertikāls, vai horizontāls.

Babītes novada grafiskās zīmes pamatā stilizēto B burtu izkārtojums (sakļaušanās vienā punktā kā kodolā – Babītes novadā, izplešanās trīs dažādās dimensijās), krāsas un iekļautās vērtības saskan ar Babītes novada attīstības programmas 2014. – 2020. gadam vīziju “Babītes novads kā vienota ģimene draudzīgā vidē.”

Ģimenei.

mīlestība, rūpes, siltums, krāšņums, mierīga plūdlīnija, kas vēsta par harmoniju savstarpējās attiecībās

Videi.

daba, teritorija, stabilitāte, dzīvība, tagadne, cilvēku ideju īstenošanās, iezīmē konkrētu virzienu

Izaugsmei.

attīstība, inovācija, radošums, nākotne, virziens vērsts uz augšu, vēsta par pārmaiņām, uz ko novads tiecas, ievērojot pārējās novada vērtības

Babītes novada logo izmantošanas iespējas

Ģerboņa un logo izmantošanas atšķirības

Babītes novada zīmola lietotāji

Babītes novada zīmola izmantošanas atļaujas saņemšanas process

Babītes novada zīmols iekļauts Valsts preču zīmju reģistrā

2018.gada 20.janvārī Latvijas Republikas Patentu valde Babītes novada zīmolu – logo ar saukli iekļāva Valsts preču zīmju reģistrā. Reģistrācijas apliecība izsniegta uz desmit gadiem un apliecina, ka preču zīmes īpašnieks ir Babītes novada pašvaldība, kā arī iekļauj preču un pakalpojumu sarakstu, norādot uz zīmola izmantošanas iespējām.

Pilnīgāku informāciju var skatīt LR Patentu valdes mājaslapā – Preču zīmju datubāzē.

Preču zīmes reģistrācijas Nr. M 72173

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/01/2020 12:25
atpakaļ